Pneumatiky Motocyklové pneu

Bridgestone představí na výstavě INTERMOT 2018 čtyři nové moto pneumatiky

Bridgestone-INTERMOT-2018

Bridgestone se zúčastní letošního ročníku mezinárodní výstavy motocyklů INTERMOT v Kolíně nad Rýnem, která se koná každé dva roky a letos se uskuteční ve dnech 3. až 7. října. Expozice značky bezpochyby zaujme majitele všech druhů motocyklů, od terénních přes závodní až po cestovní, díky velmi rozmanitému sortimentu produktů. Vrcholem bude představení čtyř zcela nových motocyklových pneumatik, které budou uvedeny na trh v roce 2019.

Bridgestone nabízí fanouškům jízdy v jedné stopě nejmodernější technologie. Plody nepřetržitého vývoje nalézají uplatnění v nových produktech, jejichž výjimečné vlastnosti překonají očekávání a požadavky koncových uživatelů.

Na výstavě INTERMOT 2018 oslaví světovou premiéru čtyři nové prémiové motocyklové pneumatiky:

Battlax Hypersport S22: sportovní jízda na nové úrovni

Pneumatika Battlax Hypersport S22 umožní jezdcům při jízdě na silnici využívat výkonový potenciál jejich motocyklů v plném rozsahu. Pneumatika svou konstrukcí vychází vstříc specifickým požadavkům majitelů sportovních motocyklů, jimž dodá pocit maximální jistoty díky snadné ovladatelnosti s precizní zpětnou vazbou a vynikajícímu výkonu při průjezdu zatáčkou. Nová pneumatika tak zprostředkovává jezdcům citlivé spojení s povrchem vozovky. Nová technologie směsi na molekulární úrovni a inovativní dezén s vynikající adhezí zaručují nejvyšší míru potěšení z jízdy na suchém povrchu a dostatečné odvádění vody ze stopy pro bezpečnou jízdu na mokru.

Battlax Adventurecross AX41: průzkum neznámých oblastí

Modernizovaná terénní pneumatika vychází vstříc požadavkům jezdců na motocyklech pro jízdu v terénu. Pneumatika nabízí ještě vyšší úroveň trakce a adheze na nezpevněném povrchu díky nejmodernější konstrukci bloků dezénu a jejich optimalizovanému rozmístění, zatímco použití velmi odolné směsi zaručuje odolnost vůči poškození a dlouhou životnost. Pneumatika Battlax Adventurecross AX41 poskytuje jezdcům svými optimalizovanými výkony na silnici a v terénu jistotu při průzkumech nových oblastí a jízdě po nových cestách. Díky tomu si budou na cestách za neznámem užívat každý okamžik.

Přečtěte si také:   Pneumatika Pirelli se směsí C5 debutuje ve Formuli 1

Battlax Adventurecross Scrambler AX41S: skvělý vzhled bez ztráty radosti z jízdy

Pneumatika Battlax Adventurecross Scrambler AX41S propojuje vyhraněný styl, módu, design a vynikající výkony. Pneumatika AX41S, určená pro motocykly kategorie „café racer“, využívá nejmodernější technologie směsi a dezén s vyváženou adhezí. Díky tomu poskytuje optimální výkony na suché silnici, zatímco pečlivě rozmístěné drážky účinně odvádějí vodu ze stopy, aby byla zaručena suverénní a bezpečná jízda na mokru. Pneumatika AX41S přitom zaujme hned na první pohled svým ohromujícím vzhledem s ladnými tvary drážek a plynulými liniemi dezénu, které probouzejí fantazii.

Battlecross E50: překonávání jakýchkoli překážek

Pneumatika Battlecross E50 je výsledkem mnohaletého výzkumu a důsledného vývoje. Pneumatika, homologovaná pro všechny endurové soutěže, maximálně využívá hranového efektu technologie Castle Block, díky níž poskytuje ještě větší trakci v jakémkoli terénu, od měkkého až po tvrdý nebo mokrý povrch. Konstrukce bočnic s maximální účinností pohlcuje rázy. Nová pneumatika je tak ideální pro všechny jezdce, od začátečníků až po nejlepší profesionální jezdce v kategorii „enduro“ a další specialisty na jízdu v terénu.