Pneumatiky Celoroční pneumatiky

Bridgestone představuje pneumatiku Turanza All Season 6 ENLITEN s technologií DriveGuard RFT

Bridgestone Turanza All Season 6 ENLITEN

Společnost Bridgestone, globální lídr v oblasti prémiových pneumatik a řešení pro udržitelnou mobilitu, dnes představila pneumatiku Turanza All Season 6 ENLITEN s technologií DriveGuard RFT (Run-Flat Technology), která je vhodná i pro elektromobily. Nejnovější přírůstek v portfoliu značky Bridgestone je pneumatikou zaručující bezstarostný provoz, protože řidičům umožňuje bezpečně pokračovat v jízdě i v případě poškození pneumatiky a překonat přitom vzdálenost 80 km rychlostí až 80 km/h při zachování maximální kontroly nad vozem.

„Bridgestone Turanza All Season 6 ENLITEN s technologií DriveGuard RFT je perfektní pneumatikou pro řidiče, kteří požadují bezpečnou jízdu po celý rok ve spojení s praktičností, komfortem a pocitem jistoty,“ řekl Stefano Sanchini, viceprezident společnosti Bridgestone EMEA odpovědný za produkty pro trh náhradní spotřeby. „Poskytujeme řidičům výhodu jedné sady pneumatik, která nejenže podává skvělé výkony ve všech ročních obdobích, ale také jim umožňuje pokračovat v bezpečné jízdě i s poškozenou pneumatikou. Naše nejnovější pneumatika je navíc vhodná i pro elektromobily, takže její jedinečné vlastnosti můžeme nabízet řidičům všech osobních automobilů.“

Přečtěte si také:   Bridgestone podporuje globální tým sportovních ambasadorů pro Letní olympijské a paralympijské hry 2024 v Paříži

Nejmodernější technologie Bridgestone

Podle organizace TÜV SÜD, jednoho z nejrespektovanějších nezávislých institutů pro testování automobilové techniky v Evropě, nabízí nová pneumatika Bridgestone, vhodná i pro elektromobily, nejlepší výkony ve své třídě při brzdění na mokru a vynikající brzdné výkony na suché i zasněžené vozovce. Organizace TÜV SÜD potvrdila rovněž výjimečné provozní vlastnosti na sněhu ve spojení s vysokou trakcí na sněhu a skvělými výsledky testů brzdění, chování v zatáčkách a ovladatelnosti. Pneumatika má navíc o 20 procent delší životnost než předchozí model. Tím snižuje náklady pro zákazníky a minimalizuje dopady na životní prostředí.

Bridgestone Turanza All Season 6 ENLITEN

Využití technologie Bridgestone ENLITEN poskytuje řidičům maximální bezpečnost a vynikající provozní vlastnosti. Současně tím byly vylepšeny vlastnosti pneumatiky z hlediska udržitelnosti. A v neposlední řadě je nová pneumatika díky technologii ENLITEN po všech stránkách připravena i na specifické požadavky elektromobilů. Nová pneumatika Bridgestone Turanza All Season 6 ENLITEN s technologií DriveGuard RFT splňuje jak všeobecné požadavky na provozní vlastnosti jakéhokoli automobilu, tak i specifické požadavky elektromobilů.

Přečtěte si také:   Hankook představuje novou celoroční pneumatiku pro elektromobily iON FlexClimate

Pneumatika Bridgestone Turanza All Season 6 ENLITEN s technologií DriveGuard RFT byla vyvinuta v Evropě, kde je i vyráběna. Zákazníci budou mít na výběr 20 nejžádanějších rozměrů pro kola s průměrem ráfku od 16 do 19 palců. Od září 2024 bude nabízeno 18 rozměrů a zbývající dva rozměry budou uvedeny na trh v lednu 2025.