Pneumatiky Letní pneumatiky

Nokian Tyres uvádí nově modernizované letní pneumatiky Powerproof 1 a Wetproof 1

Nokian+Tyres_Powerproof+1_Wetproof+1+(2)

Společnost Nokian Tyres modernizuje svůj sortiment letních pneumatik určených pro střední Evropu a osobní vozy, SUV a crossovery. Nokian Tyres Powerproof 1 nabízí stabilitu a kontrolu při vysokých rychlostech, zatímco Nokian Tyres Wetproof 1 zajišťuje vynikající schopnosti brzdění za mokra a vysokou odolnost proti aquaplaningu. Oba výrobky jsou vybaveny známou technologií Dual Zone Safety.

Značka Nokian Tyres již desetiletí chrání lidské životy tím, že umožňuje bezpečnější a inteligentnější jízdu. Tento cíl podporují výrobky a služby nabízející spolehlivost a bezstarostnost na silnici. Počasí se může v letních měsících měnit ze slunečna a vysokých teplot na dešťové přeháňky a předpověď nemusí být vždy přesná. Tyto okolnosti si žádají pneumatiky schopné se přizpůsobit, které vždy umožní bezpečnou a spolehlivou jízdu.

Přečtěte si také:   Proč se na léto rozhodnout pro prémiové pneumatiky. Stojí víc na začátku, ale déle vydrží a jsou bezpečnější

„Naše odborné znalosti týkající se náročných jízdních podmínek a nepřetržitý vývoj výrobků tvoří základ zlepšených bezpečnostních vlastností modernizované nabídky letních pneumatik“, říká Tommi Alhola, viceprezident Pneumatik pro osobní vozy“, střední Evropa společnosti Nokian Tyres.

Evropští řidiči si obzvláště cení dobré přilnavosti za mokra a jízdní stability, zatímco vlastníci sportovních vozů hledají bezpečnost za extrémních podmínek. Skvělé vlastnosti pneumatik Nokian Tyres Powerproof 1 vyzařují auru kvality a snadné ovladatelnosti za jízdy. Extrémně stabilní řízení a logická ovladatelnost Powerproof 1 nabízí vysoce výkonným vozidlům důležitý pocit přesnosti a kontroly. Nokian Tyres Wetproof 1 představují skvělou kombinaci maximálního komfortu a extrémní bezpečnosti. Jak naznačuje název pneumatiky, Wetproof 1 se vede skvěle za mokra a nabízí nekompromisní bezpečnost v deštivých dnech a zvýšený komfort za špatných jízdních podmínek. Tyto snadno se odvalující pneumatiky rovněž šetří energii a mají vyšší kilometrový výkon.

Přečtěte si také:   Nejlepší známky pro pneumatiky Hankook pro elektromobily a letní pneumatiky (2024)
v

„Letní pneumatiky jsou ve střední Evropě z historického hlediska dominantním prodejním sortimentem. Přestože určitý podíl na trhu převzal celoroční segment, letní pneumatiky si drží svou pozici největšího segmentu. Nejpatrnější změnou v tomto segmentu je zvýšený objem větších velikostí ráfků. Nový sortiment letních pneumatik Nokian Tyres tuto změnu reflektuje a nabízí více než 90 % velikostí na trhu“, dodává Alhola.

Modernizovaný letní sortiment nabízí velikosti pro moderní osobní vozy, SUV a CUV, přičemž je na výběr z 99 výrobků od 15 do 20 palců a v rychlostních kategoriích T (190 km/h), H (210 km/h), V (240 km/h), W (270 km/h) a Y (300 km/h). Zákazníci si budou tyto nové výrobky moci zakoupit na letní sezonu 2024.

Nokian Tyres Powerproof 1 – přesné řízení, požitek z jízdy

Nokian Tyres Powerproof 1 je nejlepším příkladem vynikajících letních pneumatik od Nokian Tyres. Extrémně stabilní řízení a ovladatelnost zajišťují bezstarostnost při jízdě vysokou rychlostí. Sportovní a atraktivní Powerproof 1 rovněž snadno zabraňuje aquaplaningu.

Koncepce Dual Zone Safety zajišťuje, že styčná plocha pneumatik Nokian Tyres Powerproof 1 zůstane precizní a přesná bez ohledu na počasí. Koncepce Dual Zone Safety se skládá ze dvou funkčních zón. Power Zone na vnějším rameni pneumatiky se stará o přesnou ovladatelnost, zatímco zóna Wet Safety Zone uvnitř maximalizuje bezpečnost na mokrých vozovkách.

Přečtěte si také:   Firestone uvádí na trh novou cestovní pneumatiku Roadhawk 2 ENLITEN

Dezén pneumatiky je vyvinut pro náročná použití při vysokých rychlostech, zatímco nová směs Power Sense zlepšuje přilnavost za mokra, snižuje valivý odpor a díky vyšší odolnosti proti opotřebení prodlužuje životnost pneumatiky.

Nokian Tyres Powerproof 1 – Dynamická jízda bez starostí

  • Přesné a předvídatelné reakce při vysokých rychlostech
  • Maximální přilnavost na mokrém a suchém povrchu
  • Kratší brzdná dráha
  • Stabilní jízdní reakce

Nokian Tyres Wetproof 1 – maximální komfort, vynikající výkon za mokra

Nokian Tyres Wetproof 1 je letní pneumatika se skvělou kombinací maximálního komfortu a extrémní bezpečnosti. Nabízí stálý výkon v deštivých dnech a zvýšený komfort za nepříznivých jízdních podmínek. Nejdůležitějšími vlastnostmi pneumatiky jsou vynikající schopnost brzdění za mokra a vysoká odolnost proti aquaplaningu, což usnadňuje a zvyšuje komfort řízení i v deštivých dnech.

Pro zajištění maximálního komfortu a prvotřídní bezpečnosti je oblast dezénu pneumatiky rozdělena do dvou funkčních zón. Koncepce Dual Zone Safety nabízí vynikající kombinaci výkonů za mokra i sucha. Zóna Stability Zone se nachází na vnější straně pneumatiky a usnadňuje a zvyšuje jistotu manévrování, protože zajišťuje správné vlastnosti pro stabilitu a ovládání, zatímco zóna Wet Safety Zone na vnitřní straně zvyšuje přilnavost za mokra a odolnost proti aquaplaningu.

Přečtěte si také:   Nokian Tyres Seasonproof 1 nabízí vyšší počet najetých kilometrů a špičkovou bezpečnost po celý rok

Směs Aqua Sense zajišťuje vyšší bezpečnost za deštivého počasí. Tato nová směs nabízí vynikající přilnavost za mokra, nízký valivý odpor a skvělý kilometrový výkon. Zvýšená odolnost proti opotřebení u Wetproof 1 znamená více najetých kilometrů a delší životnost pneumatiky, zatímco nízký valivý odpor šetří náklady na energii.

Nokian Tyres Wetproof 1 – Bezstarostná jízda v deštivých dnech

  • Výjimečná bezpečnost na mokrých silnicích
  • Vynikající kilometrový výkon
  • Pocit komfortní jízdy
  • Nízký valivý odpor šetří energii a životní prostředí