Pneumatiky Letní pneumatiky

Goodyear rozšiřuje řadu pneumatik Eagle F1 Asymmetric 6

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6

Vysoce ceněné pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 se během letošního roku na trhu objeví v dalších nových rozměrech. Pneumatiky, které nabízejí špičkové užitné vlastnosti na suché i mokré vozovce, jsou současně již připraveny na požadavky nejnovější generace elektromobilů a vozů SUV, jejichž obliba v Evropě dále viditelně roste.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 se letos na trhu objeví ve čtyřech nových a strategických rozměrech, které je zpřístupní pro tak oblíbené modely, jako jsou Kia Sportage, Peugeot 5008 a Tesla Model 3. Pneumatiky v rozměru 235/45 R18 98Y XL a 245/40 R19 101Y HL jsou již v prodeji, rozměr 225/55 R18 102Y XL přibude v dubnu a 225/55 R18 98Y v červnu. Díky novým rozměrům tvoří Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 stále ucelenější řadu: celkem již zahrnuje více než 70 různých provedení, jimiž lze vybavovat stále širší řadu různých vozidel.

Pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 zaujímají na trhu strategickou pozici, která jim umožňuje vycházet vstříc aktuálním trendům na trhu osobních vozidel. Elektromobily a vozy SUV tvoří stále větší podíl celkového vozového parku a nové pneumatiky jim nabízejí nízký valivý odpor a vysokou výkonnost za mokra i za sucha.

Nové rozměry odpovídají preferencím uživatelů a nárůstu segmentu vozů SUV a elektromobilů v Evropě. V roce 2022 se SUV podílely na trhu nových vozidel v Evropě ze 43 % a v meziročním srovnání se jejich prodej zvýšil o dalších deset procent. Zatímco celkový odbyt nových osobních automobilů se loni meziročně snížil, SUV na trhu slavily úspěch díky rostoucí nabídce a dalším investicím výrobců do tohoto segmentu. Pokud jde o elektromobily, bylo jich v Evropě v roce 2022 zaregistrováno již 1,3 milionu, takže jejich podíl vzrostl z devíti procent v roce 2021 na 12 %.

Přečtěte si také:   Goodyear přidal nové rozměry pneumatik Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6. Dočkali se zejména majitelé velkých aut

Mimořádně vysoká výkonnost na základě všech ukazatelů

Díky nízkému valivému odporu a vysoké nosnosti jsou pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 ideální nejen pro standardní osobní vozidla, ale také pro moderní vozy SUV a elektromobily, které na pneumatiky kladou kvůli co největšímu dojezdu a účinnosti vyšší nároky. Pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 jsou zkonstruovány tak, aby byly připraveny pro použití na elektromobilech, a dezén jejich běhounu aktivně potlačuje vnější hlučnost o 1 dB.


TIP: Vyhledejte si pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 za nejlepší cenu!


Pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 6 jsou vybaveny technologií Dry Stability Plus společnosti Goodyear. Pneumatiky se díky ní přizpůsobují povrchu vozovky a za všech okolností zajišťují optimální přilnavost, trakci a stabilitu. Při jízdě na mokré vozovce zaručuje optimální kontakt s vozovkou obsah inovativní pryskyřice v běhounové směsi pneumatik, díky čemuž poskytují Eagle F1 Asymmetric 6 vynikající přilnavost za mokra.

Sbírají ocenění v celé Evropě

V prvním roce po svém uvedení na trh zvítězily pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 6 v několika evropských testech. Časopis Auto Motor und Sport je označil za „vynikající“ a v titulech Auto Bild a Tyre Reviews vyšly ze srovnání s ostatními testovanými značkami vítězně.

Podle hodnocení časopisu Auto Bild jsou Eagle F1 Asymmetric 6 „špičkové pneumatiky s vyváženými užitnými vlastnostmi na nejvyšší úrovni, odolností vůči aquaplaningu, krátkou brzdnou dráhou, přesným chováním při řízení, nízkým valivým odporem“.

Sonia Leneveu, ředitelka marketingu osobních pneumatik Goodyear v Evropě, uvedla: „Prémiové pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 6 jsou nyní dostupné pro ještě větší část trhu. Díky jejich zlepšeným užitkovým vlastnostem a připravenosti pro elektromobily se těšíme z další kapitoly jejich životního cyklu. Podíl elektromobilů a vozů SUV na evropském trhu si vyžádal, abychom na rozmanitou nabídku vozidel reagovali vývojem většího počtu různých rozměrů. Pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 6 doporučujeme pro moderní osobní dopravu všeho druhu, protože nabízejí vynikající jízdní vlastnosti a účinnost.“

Přečtěte si také:   Porsche 911 GT3 RS bude jezdit na pneumatikách Goodyear Eagle F1 SuperSport R a RS

Nové rozměry pneumatik Eagle F1 Asymmetric 6 pro rok 2023:

Rozměr

V prodeji od

235/45 R18 98Y XL

leden 2023

245/40 R19 101Y HL

leden 2023

225/55 R18 102Y XL

duben 2023

225/55 R18 98Y

červen 2023