Pneumatiky Letní pneumatiky

Goodyear rozšiřuje portfolio pneumatik Cargo pro lehká užitková vozidla

Goodyear EfficientGrip Cargo

Goodyear posiluje sortiment pneumatik pro lehká užitková vozidla a rozšiřuje nabídku pneumatik Cargo v segmentu prémiových řad značky. Cargo jsou spolehlivé pneumatiky nejvyšší kvality, které dopravcům pomáhají snižovat prostoje a udržovat jejich vozidla neustále v provozu.

Během letošního roku Goodyear uvede na trh celkem 24 nových rozměrů pneumatik řad EfficientGrip Cargo 2, Vector 4Seasons Cargo a UltraGrip Cargo. Pokračuje tak v uspokojování vysokých požadavků zákazníků na trhu letních, celoročních a zimních pneumatik, pro jejichž vozidla nabízí ve všech ročních obdobích až 89% pokrytí. Portfolio pneumatik Goodyear pro lehká užitková vozidla tak dnes již představuje jednu z nejucelenějších nabídek na trhu.

Očekává se, že trh s prémiovými pneumatikami pro lehká užitková vozidla do roku 2028 vzroste o 4,2 %. To poskytuje příležitost pro další zvyšování efektivity díky prvotřídním výrobkům a řešením.

Přečtěte si také:   Volkswagen ID.Buzz bude z výroby vyjíždět na pneumatikách Goodyear

Originální výbava

Pneumatiky Goodyear volí pro svá lehká užitková vozidla někteří přední výrobci originálního vybavení. Například Volkswagen si nedávno vybral Goodyear jako svého dodavatele pneumatik pro vozy ID.Buzz a ID.Buzz Cargo. Také modely Sprinter a EQV společnosti Mercedes-Benz jsou vybaveny nejnovějšími pneumatikami Goodyear jako originální výbavou ve všech třech sezónních provedeních.

Portfolio produktů Goodyear splňuje nejvyšší nároky, zaznamenává řadu konkrétních úspěchů v mnoha testech pneumatik a vzbuzuje důvěru dopravců i výrobců originálního vybavení. Časopis Auto Bild Reisemobil pneumatiky Vector 4Seasons Cargo hodnotí takto: „Všestranné určení a bezpečné jízdní vlastnosti za všech povětrnostních podmínek, stabilní boční přilnavost, krátká brzdná dráha na mokru, dobrý jízdní komfort.“ Také Promobil pneumatiky doporučuje a popisuje je takto: „Velmi ovladatelné, s bezpečným chováním při jízdě s krátkou brzdnou dráhou a dobrou odolností vůči aquaplaningu na mokrém povrchu.“

Přečtěte si také:   Goodyear spolupracuje na konceptu Opel Experimental. Dodává na něj pneumatiky

Sonia Leneveu, ředitelka marketingu osobních pneumatik Goodyear v Evropě, uvedla: „Věříme, že trh s lehkými užitkovými vozidly bude v průběhu tohoto desetiletí nadále růst, proto Goodyear pokračuje v inovacích a zavádí do tohoto specifického segmentu speciální technologie. Díky prémiovým pneumatikám, které nabízejí spolehlivost a odolnost, mohou dopravci dosahovat úspor daných kratšími prostoji. Zejména naše celoroční řešení v podobě pneumatik Goodyear Vector 4Seasons Cargo dává dopravcům v mnoha částech Evropy jistotu, že mohou využívat ty správné pneumatiky pro své konkrétní potřeby, a to po celý rok.“