Alu kola

Ronal R65 je nově v nabídce i s průměry 17 a 18 palců

Ronal R65

Na veletrhu Tire Cologne 2018 společnost RONAL GROUP loni představila mimořádně výrazného zástupce z klasického sortimentu RONAL: disk RONAL R65. Ten je od nynějška k dostání také ve velikosti 17 a 18 palců.

Disk RONAL R65 přesvědčí potenciální zájemce svým propracovaným vzhledem: Pět tenkých dvojitých paprsků je prodlouženo až k vnějšímu okraji disku a působí tak elegantně a současně dynamicky. Na povrchu těchto paprsků se navíc nachází speciální struktura.

Disk RONAL R65 se vyznačuje nenáročnou péčí o disk a je k dispozici v povrchových provedeních stříbrná a Jetblack-mat. Pětipaprskový design se výborně hodí pro jarní období a vedle dosavadní velikosti 6.5×16 palců je nyní k dostání také ve velikostech 6.5×17 a 7.0×18 s montáží na pět otvorů.

Ve velikosti 17 palců se disk R65 hodí mimo jiné na nový Ford Focus, Audi A1 Sportback, SEAT Ibiza/Arona, Suzuki Swift Sport a novou třídu A vozů značky Mercedes-Benz. Pro tyto vozy je disk R65 k dostání také s osvědčením ECE, tzn. že jej lze používat v celé Evropě bez nutnosti zvláštního záznamu do technického průkazu.  

Ve velikosti 18 palců lze tento disk použít mimo jiné pro různé modely SUV, jako například SEAT Arona, Volkswagen T-Roc, BMW X3, Opel Mokka a Škoda Karoq.