Alu kola

Nové disky RONAL CA1 a CA2 pro obytné vozy, karavany a přívěsy

Společnost RONAL GROUP neustále rozšiřuje svůj sortiment produktů pro obytné vozy, karavany a přívěsy. Od dnešního dne jsou pro prodejce k dispozici dva nové disky CA1 a CA2.

Ve srovnání s disky osobních automobilů není v oblasti obytných vozidel, karavanů a lehkých užitkových vozidel důležitý pouze vzhled, ale především nosnost. Společnost RONAL GROUP vyvinula dva nové modely, které splňují všechny tyto požadavky.

Nový RONAL CA1 je univerzální disk pro všechny majitele obytných vozů. Má nosnost až 1 100 kg u 15 palcového nebo až 1 400 kg u 16 palcového rozměru – pro maximální stabilitu, odolnost a jízdní komfort. CA1 lze použít pro karavany, obytné vozy nebo přívěsy. Díky této konstrukci lze realizovat i speciální přestavby a zatížení až do limitu celkové hmotnosti. Disky z lehké slitiny jsou odolné proti korozi, snadno se čistí a jsou vhodná pro použití ve všech oblastech, např. i pro přívěsy pro koně.

Nový CA1 je k dispozici ve stříbrném a černém provedení v rozměrech 6.0×15 a 6.0x 6 palců, mimo jiné pro vozy Fiat Ducato, Renault Master a Citroën Jumper.

RONAL CA2 je vhodný pro malé karavany a automobilové přívěsy. Pětipaprskový design se vyznačuje jasnými a poutavými liniemi a je k dispozici ve třech provedeních: Silver, Jetblack a v lesklé variantě Jetblack-front diamond cut. Model CA2 byl navržen s rozměry 6.0 × 14 palců pro nosnost až 650 kg se čtyřmi montážními otvory.

Model CA2 lze stejně jako model CA1 používat po celý rok, údržba je velmi snadná. Oba designy se navíc vyrábějí mimořádně udržitelným způsobem, protože použitá hliníková slitina obsahuje více než 40 % primárního hliníku s nízkými emisemi uhlíku a zbytek tvoří recyklovaný hliník.