Alu kola

RONAL se zúčastnil veletrhu Tire Cologne

RONAL-Tire18-Stand

Švýcarská společnost RONAL GROUP prezentovala na premiéře nového veletrhu Tire Cologne od 29. května do 1. června 2018 na výstavní ploše 150 m² své nejnovější produkty značek RONAL, SPEEDLINE CORSE A SPEEDLINE TRUCK.

Nejvýraznějšími body prezentace společnosti byly v souladu s mottem ‚obrovská vášeň pro skvělá kola‘ oba nové disky pro trh s příslušenstvím RONAL R64 a RONAL R65. Robustní a současně lehký disk R64 pro nákladní automobily ve velikosti 17 palců vyznačující se členitým designem a vysokou nosností zde byl představen v povrchových úpravách stříbrná a jetblack-mat-čelně kopírováno. Disk RONAL R65, jenž bude nejprve k dostání ve velikostech 16 a 18 palců, přesvědčil návštěvníky veletrhu svým propracovaným vzhledem. Díky svým pěti tenkým dvojitým paprskům, které sahají až k vnějšímu okraji disku, disk působí elegantně a současně dynamicky. I přesto je nenáročný z hlediska údržby a hodí se tak především jako disk pro zimní období. Design R65 byl vystaven v povrchových úpravách stříbrná a jetblack-mat.

Ze sektoru disků pro užitkové vozy společnost RONAL GROUP představila svůj nejnovější disk SPEEDLINE TRUCK SLT 4015 pro tahače a návěsy ve velikosti 19,5×8,25“ a další vybrané modely.

Zvlášť dobře na návštěvníky zapůsobilo téma ‚barevný svět‘: Vedle disku RONAL R62, který lze osadit červenými, modrými nebo zelenými designovými prvky, se s velkým ohlasem setkaly také nové modely disku SPEEDLINE CORSE SL6 v barvách bronzová a červená (MCR). Také reklamní sloup, který názorně vysvětloval technologie využívané společností RONAL GROUP, vyvolal u odborného publika velký zájem. Středem pozornosti zde byl disk RONAL R63, který se vyrábí inovativní technologií SMART CORE.

„Premiéra veletrhu Tire Cologne v Kolíně nad Rýnem pro nás byla velmi úspěšná,“ prohlásil Philip Müller, vedoucí prodeje pro oblast trhu s dodatečnou výbavou. „Vedle rozhovorů se stávajícími zákazníky se nám podařilo probudit zájem o naše produkty i u dalších odborných návštěvníků veletrhu. Mimo to jsme navázali nové kontakty, a to především mezinárodního charakteru, čímž jsme předčili naše očekávání.“

RONAL_Tire18-SL6_MCR