Alu kola

RONAL GROUP pořádá RONAL VIRTUAL DAYS

RONAL VIRTUAL DAYS

Neobvyklá doba si žádá neobvyklá opatření: Poté, co se v loňském roce nemohla kvůli aktuální situaci konat většina veletrhů, nalezla společnost RONAL GROUP novou cestu, jak zůstat v kontaktu se svými zákazníky a partnery a jak jim představit své novinky. Ve dnech 18.-21. 5. 2021 otevře společnost své virtuální brány a poskytne přístup k RONAL VIRTUAL DAYS.

Digitální svět RONAL má pro hosty nachystáno několik interaktivních překvapení a zajímavostí. Virtuální kampus odpovídá reálné budově hlavního sídla ve Švýcarsku. Návštěvníci se mohou pohybovat online v rozsáhlých zážitkových místnostech, ve kterých čekají inovativní novinky i staré známé klasiky.

Díky rozšířené realitě (AR) a 3D náhledům jsou vystavené disky zobrazeny tak, jako by byly skutečné. To znamená, že uživatel může produkty nejen otáčet do všech směrů, ale může si je zobrazit a seznámit se s nimi u sebe doma bez ohledu na zařízení, ať už používá stolní počítač, chytrý telefon nebo tablet.

Prohlédnout a prozkoumat lze v sortimentu mj. disk RONAL R70-blue, první uhlíkově neutrální disk na světě, stejně jako platformu pro udržitelnost PLANBLUE, kterou firma sama vytvořila. Kromě toho představí RONAL GROUP tři produktové novinky: disky RONAL R67, RONAL R68 a RONAL R69.

RONAL_Campus_ClassicRoom-Wheels

U disku R67 se jedná o zdobné disky, jejichž paprsky mohou být polepeny červenými nebo antracitově šedými designovými prvky. Zákazník si mimo to může vybrat směr otáčení těchto aero prvků, a tak si svůj disk uzpůsobit na míru. Disk RONAL R67 je k dostání ve velikostech od 18 do 20 palců s vybranými roztečemi montážních otvorů s upevněním na 5 otvorů v provedeních Jetblack a Jetblack-čelně kopírováno. Navazuje na úspěšný „aplikační koncept“ disku RONAL R62.

Filigránový mnohopaprskový design disku RONAL R68 v barvách Jetblack a inovativní Hyper grey se vyznačuje svou jedinečnou hrou s rovinami paprsků a je dostupný od května ve velikosti 18 palců.

Novátorsky provedený, a přesto velmi klasický design disku RONAL R69 přesvědčí svým purismem, hladkou elegancí a přesností. Tento disk s pěti paprsky ve velikosti 17 a 18 palců v povrchových úpravách Jetblack-mat, Magnetic grey, Platinum silver a jakožto MCR verze v úpravě Jetblack-red lze optimálně kombinovat s každým typem vozu s upevněním kol na pět otvorů.

„Navzdory momentální obtížné celosvětové situaci si nechceme nechat ujít možnost představit aktuální novinky veřejnosti, zůstat v kontaktu s zákazníky a obchodními partnery a nabízet jim náš obvyklý servis,“ vysvětluje rozhodnutí pro virtuální veletrh Philip Müller, vedoucí skupiny pro aftermarket. „S RONAL VIRTUAL DAYS vstupujeme na nové území a odvažujeme se k velkému kroku do nového digitálního světa, který přesahuje čistě virtuální prezentaci produktů.“

RONAL_Campus_Social-Bar

Virtuální zážitkový park mohou navštívit všichni B2B zákazníci od 18. do 21. 5. 2021 – je dostupný online, zdarma a po celém světě. Nový digitální zážitek RONAL VIRTUAL DAYS je k dispozici ve francouzském, španělském, polském a českém jazyce a lze do něj vstoupit prostřednictvím počítače, tabletu nebo chytrého telefonu.

Obchodní tým RONAL je dostupný přes live chat od 10 do 16 hodin. Veškeré místnosti jsou otevřené online 24 hodin, po celou dobu trvání RONAL VIRTUAL DAYS.