Alu kola

RONAL GROUP pořádá RONAL VIRTUAL DAYS

RONAL VIRTUAL DAYS

Neobvyklá doba si žádá neobvyklá opatření: Poté, co se v loňském roce nemohla kvůli aktuální situaci konat většina veletrhů, nalezla společnost RONAL GROUP novou cestu, jak zůstat v kontaktu se svými zákazníky a partnery a jak jim představit své novinky. Ve dnech 18.-21. 5. 2021 otevře společnost své virtuální brány a poskytne přístup k RONAL VIRTUAL DAYS.

Digitální svět RONAL má pro hosty nachystáno několik interaktivních překvapení a zajímavostí. Virtuální kampus odpovídá reálné budově hlavního sídla ve Švýcarsku. Návštěvníci se mohou pohybovat online v rozsáhlých zážitkových místnostech, ve kterých čekají inovativní novinky i staré známé klasiky.

Díky rozšířené realitě (AR) a 3D náhledům jsou vystavené disky zobrazeny tak, jako by byly skutečné. To znamená, že uživatel může produkty nejen otáčet do všech směrů, ale může si je zobrazit a seznámit se s nimi u sebe doma bez ohledu na zařízení, ať už používá stolní počítač, chytrý telefon nebo tablet.

Prohlédnout a prozkoumat lze v sortimentu mj. disk RONAL R70-blue, první uhlíkově neutrální disk na světě, stejně jako platformu pro udržitelnost PLANBLUE, kterou firma sama vytvořila. Kromě toho představí RONAL GROUP tři produktové novinky: disky RONAL R67, RONAL R68 a RONAL R69.

RONAL_Campus_ClassicRoom-Wheels

U disku R67 se jedná o zdobné disky, jejichž paprsky mohou být polepeny červenými nebo antracitově šedými designovými prvky. Zákazník si mimo to může vybrat směr otáčení těchto aero prvků, a tak si svůj disk uzpůsobit na míru. Disk RONAL R67 je k dostání ve velikostech od 18 do 20 palců s vybranými roztečemi montážních otvorů s upevněním na 5 otvorů v provedeních Jetblack a Jetblack-čelně kopírováno. Navazuje na úspěšný „aplikační koncept“ disku RONAL R62.

Přečtěte si také:   MINI Cooper SE Cabrio dostane kola z lehké slitiny vyrobená ze 100% recyklovaného hliníku

Filigránový mnohopaprskový design disku RONAL R68 v barvách Jetblack a inovativní Hyper grey se vyznačuje svou jedinečnou hrou s rovinami paprsků a je dostupný od května ve velikosti 18 palců.

Novátorsky provedený, a přesto velmi klasický design disku RONAL R69 přesvědčí svým purismem, hladkou elegancí a přesností. Tento disk s pěti paprsky ve velikosti 17 a 18 palců v povrchových úpravách Jetblack-mat, Magnetic grey, Platinum silver a jakožto MCR verze v úpravě Jetblack-red lze optimálně kombinovat s každým typem vozu s upevněním kol na pět otvorů.

„Navzdory momentální obtížné celosvětové situaci si nechceme nechat ujít možnost představit aktuální novinky veřejnosti, zůstat v kontaktu s zákazníky a obchodními partnery a nabízet jim náš obvyklý servis,“ vysvětluje rozhodnutí pro virtuální veletrh Philip Müller, vedoucí skupiny pro aftermarket. „S RONAL VIRTUAL DAYS vstupujeme na nové území a odvažujeme se k velkému kroku do nového digitálního světa, který přesahuje čistě virtuální prezentaci produktů.“

RONAL_Campus_Social-Bar

Virtuální zážitkový park mohou navštívit všichni B2B zákazníci od 18. do 21. 5. 2021 – je dostupný online, zdarma a po celém světě. Nový digitální zážitek RONAL VIRTUAL DAYS je k dispozici ve francouzském, španělském, polském a českém jazyce a lze do něj vstoupit prostřednictvím počítače, tabletu nebo chytrého telefonu.

Přečtěte si také:   Nové disky RONAL CA1 a CA2 pro obytné vozy, karavany a přívěsy

Obchodní tým RONAL je dostupný přes live chat od 10 do 16 hodin. Veškeré místnosti jsou otevřené online 24 hodin, po celou dobu trvání RONAL VIRTUAL DAYS.