Alu kola

Ronal R68 je nejnovější model v nabídce. Když máte rádi hodně paprsků…

Ronal R68

Ronal uvádí na trh další disk s označením R68. Ten doplňuje rozsáhlý sortiment značky na trhu s příslušenstvím.

Disk Ronal R68 představuje mnohapaprskový design v nové, svěží a moderní podobě. Disk přesvědčí uživatele jedinečnou hrou vzájemně předsazených jednotlivých loukotí: 20 protilehlých, ale přesto propojených paprsků tak tvoří technickou i vizuální jednotu. Jemné a zdobné, ale přesto jasné linie dodávají designu dynamický a sportovní charakter.

R68 je k dispozici se dvěma různými barevnými povrchy: jako Jetblack nebo inovativní Hyper grey (barevná inovace značky Ronal).

Design s mnoha paprsky se hodí pro celou řadu různých typů a značek vozidel, například v originálních rozměrech pro Mercedes-Benz třídy E (hybrid), BMW řady 1 (M135i), Renault Mégane R.S. a CUPRA Formentor, podobně pak pro Ford Focus ST/RS, Mitsubishi Outlander (hybrid), Toyota GR Supra, BMW řady 3 (hybrid) a Volkswagen Golf 8. generace.

Disk Ronal R68 je k dostání od konce května 2021 ve velikostech 8.0×18 a 9.0×18 palců s vybranými roztečemi montážních otvorů s upevněním na 5 otvorů.

Veškeré disky Ronal se vyrábějí v Evropě se zohledněním přísných požadavků na zkoušky a v kvalitě odpovídající prvotnímu vybavení nových vozů.