Alu kola

RONAL R62 dostal nové barevné provedení „Infinite Chrome“

Ronal-R62_Jetblack_Chrom

Design RONAL R62 byl doposud k dostání ve dvou povrchových provedeních a bylo možné ho na přání doplnit různými barevnými plastovými prvky. Nyní byla do výrobního programu doplněna nová trendová designová aplikace.

Doposud bylo možné disk RONAL R62, který je nabízen v povrchových úpravách Jetblack-mat-čelně leštěný a Jetblack, individuálně upravit pomocí červených, zelených nebo modrých designových plastových prvků. Nyní lze mírně předsazeným paprskům ve tvaru připomínajícím bumerang propůjčit nový vzhled: speciálně pro lesklou povrchovou úpravu Jetblack jsou trendové designové aplikace od nynějška k dispozici také ve futuristickém chromovém odstínu. Samolepicí prvky lze volitelně objednávat jako sadu příslušenství včetně návodu k montáži a lze je kdykoli na disku vyměnit.

Disk R62 je k dispozici pro sportovní vozy střední a vyšší třídy, jako například pro Audi A6, BMW řady 3, Mercedes-Benz GLC, Škodu Octavia, Ford Focus, Hyundai i30 (včetně verze i30 N) a Peugeot 508, ve velikostech 7.5×17, 7.5×18, 8.0×19 a 8.5×20 palců s vybranými středovými roztečemi.

Veškeré disky RONAL disponují povolením k provozu a odpovídajícími registracemi pro systémy kontroly tlaku v pneumatikách.