Alu kola

Nový disk RONAL R69 ve čtyřech povrchových úpravách

Ronal_R69_BMW_1er

Společnost RONAL GROUP rozšiřuje svůj sortiment značky RONAL a v podobě disku R69 přináší na trh moderní pětipaprskový disk.

Novátorsky provedený, a přesto velmi klasický, design disku přesvědčí své uživatele svým optickým purismem, hladkou elegancí a přesností. Jeho pět paprsků se svým nezaměnitelným charakterem postará o dynamiku a rafinovaný vizuální dojem na každé silnici. Tento odolný disk je vhodný pro jakékoli roční období.

Mimořádným aspektem je skutečnost, že disk R69 je k dostání hned ve čtyřech povrchových úpravách. Vlastníci vozů mají volbu mezi klasickým provedením Jetblack-mat, ušlechtilým povrchem Platinum silver, barevnou verzí MCR Jetblack-červeně lemováno pro ryzí individualisty nebo inovativní novou povrchovou úpravou Magnetic grey.

Nový disk RONAL se hodí na celou řadu různých typů vozidel a značek, mimo jiné např. na VW Polo GTI, BMW řady 1, Mercedes Vito/EQV, Opel Zafira Life, Kia Sportage, Hyundai i30 N, Ford Puma a Toyota Corolla. Na trh je navíc uváděn v různých sériových velikostech nevyžadujících zvláštní zápis do technického průkazu.

Disk RONAL R69 je k dostání od konce dubna 2021 nejprve ve velikosti 8.0×18 palců s vybranými roztečemi montážních otvorů s upevněním na 5 otvorů. Vývoj disku ve velikosti 7.5×17 palců je již ve fázi plánování. Výrobní program bude postupně rozšiřován, a disk R69 tak v budoucnosti bude k dispozici také v dalších velikostech.

Přečtěte si také:   Nové disky RONAL CA1 a CA2 pro obytné vozy, karavany a přívěsy

Veškeré disky RONAL se vyrábějí v Evropě se zohledněním přísných požadavků na zkoušky a v kvalitě odpovídající prvotnímu vybavení nových vozů.