Alu kola

Ronal uvádí na trh nový disk RONAL R67 s možností různých barevných verzí

Ronal_R67

Po úspěchu disku RONAL R62, který lze individuálně upravit pestrými designovými prvky, uvádí společnost RONAL GROUP na trh vzhledem k vysoké poptávce další produkt s dvěma různými barevnými aplikacemi: RONAL R67.

Nový design disku se vyznačuje pěti úzkými a pěti výraznými dvojitými paprsky, na které lze nalepit barevné designové prvky. Nalepovací aplikace ve stylu Aero v červené (Tornado Red) nebo antracitové (Track Grey) barvě poskytují dokonalý přívod vzduchu k brzdám a disku propůjčují extravagantně sportovní vzhled. Zákazník si může aplikace nakonfigurovat a objednat podle svého přání. Může zvolit barvu i směr otáčení aplikace (vlevo/vpravo).

Disk R67 navíc dále boduje použitím technologie undercut: vysoustružení ze zadní strany zajišťuje optimalizaci hmotnosti a optické zjemnění designu.

Přečtěte si také:   Koncepční vůz Opel Experimental sází na kola s technologií RONAL

Nový disk s nalepovacími aplikacemi se hodí zvláště pro sportovní vozy střední třídy, jako například BMW řady 1, Hyundai i30 N, Tesla Model 3, Seat Cupra Formentor, VW Golf 8 GTI/GTE, Volvo XC40 a Mercedes EQC. Na trh je navíc uváděn v různých sériových velikostech nevyžadujících zvláštní zápis do technického průkazu a s typovými schváleními ECE.

Disk RONAL R67 je k dostání od března 2021 ve velikostech 18 až 20 palců s vybranými roztečemi montážních otvorů s upevněním na 5 otvorů v provedeních Jetblack a Jetblack-kopírováno.

Disk lze pořídit také bez designových prvků. Ty lze dokoupit samostatně jako příslušenství v sadě po pěti kusech pro dodatečnou individuální úpravu disků.

Přečtěte si také:   RONAL GROUP odhaluje podrobnosti o motorsportovním kole pro Lamborghini SC63

Veškeré disky RONAL se vyrábějí v Evropě se zohledněním přísných požadavků na zkoušky a v kvalitě odpovídající prvotnímu vybavení nových vozů.