Alu kola

Disk SPEEDLINE CORSE SL6 Vettore: Nově v červené a bronzové

SPEEDLINE-CORSE-SL6-Vettore-bronzova

Design SL6 Vettore ze sortimentu značky SPEEDLINE CORSE, který zahrnuje disky se sportovním a prestižním vzhledem, je nyní k dostání vedle povrchové úpravy Jetblack-čelně leštěný také ve dvou dalších variantách.

Společnost RONAL GROUP při vývoji disků SPEEDLINE CORSE využívá špičkové technologie z prostředí motoristického sportu, díky kterým se dosahuje sportovních jízdních vlastností a lepší reakce kol na brždění vozu. Design SL6 Vettore s pěti dvojitými paprsky přesvědčí a současně nadchne milovníky kol svým mimořádně sportovním a dynamickým vzhledem. Disk navíc díky speciální technologii lití Flowforming splňuje ty nejvyšší požadavky z hlediska nízké hmotnosti a kvality. Pro značení byl použit postup laserového gravírování.

SL6 Vettore je od nynějška k dispozici ve dvou nových povrchových úpravách: Jednou z nich je varianta MCR (Multi Color Rim – vícebarevný disk) v povrchové úpravě Jetblack-mat-červené paprsky, druhou poté povrchová úprava Bronz-mat-čelně leštěný. Stejně jako dříve je disk k dostání také ve verzi Jetblack-čelně leštěný. Všechny disky se dodávají s pěti upevňovacími otvory ve velikostech 8.5×19 palců a 9.5×19 palců.