Alu kola

RONAL začíná prodávat nový disk SPEEDLINE CORSE SC1 Motorismo. K dispozici jsou dvě barevné verze

SPEEDLINE-CORSE-SC1-Motorismo

Společnost RONAL GROUP vyvíjí již mnoho let speciální disky pro renomované konstruktéry vozů pro mezinárodní motoristický sport. Spolehlivost při absolutně maximálních výkonech podpořila do dnešního dne 83 mistrovských titulů v rámci soutěží FIA v závodech Formule 1, World Rally Championship, World Rallycross Championship, při Super Touring, GT Racing atd. Důsledné zaměření na sportovní disky, které jsou symbolem špičkových technologií, konstrukce s nízkou hmotností a inovativního designu, a rovněž cenné zkušenosti z motoristického sportu mají svůj pozitivní vliv také na výrobu produktů SPEEDLINE CORSE pro trh a automobilovým příslušenstvím.

Díky využití náročných výrobních procesů, jako je například Flowforming, se u tohoto disku dosahuje mimořádně nízké hmotnosti. Inovativní technologie leštění frézováním zajišťuje další úsporu hmotnosti a zušlechtění povrchu. Pomocí tohoto postupu – na rozdíl od leštění soustružením – lze dosánout i na rovinné plochy a úhly mezi paprsky a vyfrézovat lesklé plochy s rozdílnou hloubkou. Hodnotný vzhled disku SPEEDLINE CORSE SC1 Motorismo podtrhuje navíc nápis na jeho povrchu nanesený moderní technikou laserového gravírování.

Tento nový disk je od tohoto okamžiku k dostání ve dvou vysoce kvalitních povrchových provedeních: ve sportovní úpravě Racing černá-mat-kopírovaný okraj disku a v barvě vítězů Racing zlatá-kopírovaný okraj disku. SPEEDLINE CORSE SC1 Motorismo bude k dispozici s montáží na 5 otvorů ve velikostech 8.0 až 11.5×20 palců. Tento prémiový disk se hodí vedle dalších vozů i na Audi RS 4 Avant, RS 5 Coupé i Sportback, ale i RS 7 Sportback, stejně jako BMW M5 a rovněž Porsche 911 a Mercedes-AMG E 43 4Matic. Pro obě poslední jmenované aplikace je disk SC1 k dostání také s osvědčením ECE, tzn. že jej lze používat v celé Evropě bez nutnosti zvláštního záznamu do technického průkazu.