SPEEDLINE-CORSE-SC1-Motorismo

RONAL začíná prodávat nový disk SPEEDLINE CORSE SC1 Motorismo. K dispozici jsou dvě barevné verze

Společnost RONAL GROUP vyvíjí již mnoho let speciální disky pro renomované konstruktéry vozů pro mezinárodní motoristický sport. Spolehlivost při absolutně maximálních výkonech podpořila do dnešního dne 83 mistrovských titulů v rámci soutěží FIA v závodech Formule 1, World Rally Championship, World Rallycross Championship, při Super Touring, GT Racing atd. Důsledné zaměření na sportovní disky, které jsou symbolem špičkových technologií, konstrukce s nízkou hmotností a inovativního designu, a rovněž cenné zkušenosti z motoristického sportu mají svůj pozitivní vliv také na výrobu produktů SPEEDLINE CORSE pro trh a automobilovým příslušenstvím.

Díky využití náročných výrobních procesů, jako je například Flowforming, se u tohoto disku dosahuje mimořádně nízké hmotnosti. Inovativní technologie leštění frézováním zajišťuje další úsporu hmotnosti a zušlechtění povrchu. Pomocí tohoto postupu – na rozdíl od leštění soustružením – lze dosánout i na rovinné plochy a úhly mezi paprsky a vyfrézovat lesklé plochy s rozdílnou hloubkou. Hodnotný vzhled disku SPEEDLINE CORSE SC1 Motorismo podtrhuje navíc nápis na jeho povrchu nanesený moderní technikou laserového gravírování.

Tento nový disk je od tohoto okamžiku k dostání ve dvou vysoce kvalitních povrchových provedeních: ve sportovní úpravě Racing černá-mat-kopírovaný okraj disku a v barvě vítězů Racing zlatá-kopírovaný okraj disku. SPEEDLINE CORSE SC1 Motorismo bude k dispozici s montáží na 5 otvorů ve velikostech 8.0 až 11.5×20 palců. Tento prémiový disk se hodí vedle dalších vozů i na Audi RS 4 Avant, RS 5 Coupé i Sportback, ale i RS 7 Sportback, stejně jako BMW M5 a rovněž Porsche 911 a Mercedes-AMG E 43 4Matic. Pro obě poslední jmenované aplikace je disk SC1 k dostání také s osvědčením ECE, tzn. že jej lze používat v celé Evropě bez nutnosti zvláštního záznamu do technického průkazu.