Alu kola

RONAL GROUP představí na „The Tire Cologne“ rozmanité novinky značek RONAL, SPEEDLINE CORSE a SPEEDLINE TRUCK

RONAL GROUP_TTC_2018

Švýcarská společnost RONAL GROUP, která patří k nejvýznamnějším výrobcům disků z lehkých slitin pro osobní a užitkové automobily, se bude již podruhé prezentovat na odborného veletrhu „The Tire Cologne“. Od 24. května do 26. května 2022 na výstavní pološe B-028/C-029 v hale 7.1. představí společnost své aktuální produkty značek RONAL, SPEEDLINE CORSE a SPEEDLINE TRUCK.

Centrálním tématem expozice bude trvalá udržitelnost, kterou se RONAL GROUP zabývá již několik let. Postupuje při tom dle svého konceptu PLANBLUE a odpovídajících polí působnosti: „Our People“, „Our Business“ a „Our World“. Vyjádřením této kompetence je uhlíkově neutrální disk RONAL R70-blue, který se většinově vyrábí z recyklovaného hliníku. Návštěvníci se mohou podrobně informovat o přístupu „Cradle to Cradle“, který RONAL GROUP u tohoto disku využívá, a o znovuvyužívání zdrojů – především hliníku jako základní suroviny.

Z oblasti disků pro osobní vozy představí společnost tři novinky: kompletně nový design RONAL R71 pro SUV ve dvou různých povrchových úpravách, kultovní design RONAL R10 TURBO se svými radiálními paprsky a zalitým nápisem v nové povrchové úpravě měděné barvy (Copper matt-front diamond cut) a také ekologicky vyráběný disk RONAL R70-blue v nové variantě Jetblack-white tail v černé s bílými chvosty komety na lemu disku.

Přečtěte si také:   RONAL GROUP odhaluje podrobnosti o motorsportovním kole pro Lamborghini SC63

Další oblast stánku bude informovat o rozsáhlém a neustále se zvětšujícím sortimentu hliníkových disků pro obytné vozy, obytné přívěsy, malé transportéry, dodávky a pickupy s obytnou i odpojitelnou kabinou. Na „The Tire Cologne“ představí RONAL GROUP rovnou dva nové ráfky pro použití na obytných vozech, karavanech a přívěsech: modely CA1 a CA2.

Z oblasti užitkových vozů společnost představí kola SPEEDLINE TRUCK s designovými chladícími otvory v povrchových úpravách Diamond (vysoký lesk) a Mirror (zrcadlový lesk).