Alu kola

RONAL GROUP na IAA ve Frankfurtu ve znamení ‚Driving tomorrow‘, ale i s vůbec prvním vyrobeným alu kolem

Skupina RONAL GROUP, v celosvětovém měřítku jeden z předních výrobců disků z lehkých slitin pro automobily a užitková vozidla, slaví letos 50. výročí své existence. To se stává i ústředním tématem na stánku této společnosti na letošním veletrhu IAA v německém Frankfurtu nad Mohanem. Zákazníky a návštěvníky očekávají různorodé mimořádné události.

Veletrh IAA 2019 se nachází svým mottem ‚Driving tomorrow‘ zcela ve znamení aktuálního vývoje: Nové způsoby pohonu, samořiditelná auta a další průkopnické nápady formují svět automobilismu tak převratně jako snad nikdy dříve – svět, v němž má koncern RONAL GROUP jakožto jeden z celosvětově nejvýznamnějších výrobců disků z lehkých slitin pro automobily a užitkové vozy již 50 let své pevné místo.

Aby své kulaté jubileum mohla oslavit se svými zákazníky, zúčastní se tato společnost letošního veletrhu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem. Na svém veletržním stánku o rozloze 150 m² vystaví RONAL GROUP jednak aktuální produkty svých obchodních značek, jako například disk SPEEDLINE CORSE SC1 Motorismo v provedení Racing černá-mat-kopírovaný okraj disku, jubilejní disk RONAL R50 ve zlaté barvě nebo SPEEDLINE TRUCK SLT 2907. Na druhé straně by však podnik chtěl svým zákazníkům také připomenout své kulatiny a nahlédnout s nimi do minulých let i do budoucnosti.

Z tohoto důvodu prezentuje RONAL GROUP na svém stánku vůbec první vyrobený disk, RONAL R1 ve velikosti 13 palců z roku 1969, a to na tehdejším originálním voze Ford Capri I RS2600 V6. S tímto diskem pro toto dnes již jen zřídka viděné kultovní kupé získala společnost RONAL GROUP před 50 lety svou první zakázku jako dodavatel disků pro prvotní výbavu vozu z výroby. I toto a mnohá další partnerství s automobilovými výrobci se budou oslavovat na jubilejním stánku společnosti RONAL GROUP.

Přečtěte si také:   MINI Cooper SE Cabrio dostane kola z lehké slitiny vyrobená ze 100% recyklovaného hliníku

Ford Capri by RONAL GROUP

Koncern však současně směřuje svůj pohled také do budoucnosti: přímo na místě se zákazníci a další návštěvníci veletrhu IAA seznámí s technickými trendy budoucího vývoje disků z lehkých slitin.

Tyto a další zajímavé informace budou prezentovány v období od 12. do 13. září 2019 na stánku C02 společnosti RONAL GROUP v hale 4.1.