Alu kola

RONAL GROUP představuje jubilejní verzi designu RONAL R50 AERO

RONAL_R50_aero_gold_Volkswagen_Golf-gti

Společnost RONAL GROUP oslaví v tomto roce 50. jubileum své existence. Z tohoto důvodu tato společnost začala znovu vyrábět svůj kultovní disk RONAL R50 AERO – v pozlaceném provedení.

Disk RONAL R50 AERO se svými radiálně uspořádanými paprsky k chlazení brzd a s uzavřeným tvarem a z něj vyplývající aerodynamikou, jíž vděčí i za své označení, si vydobyl kultovní status. Ke svému 50. výročí přináší společnost RONAL GROUP tento žádaný klasický produkt mnoho let po jeho prvním představení znovu na trh, a to v nové, aktuální variantě – a tím ukazuje, že určité designy, jak se zdá, se zkrátka nikdy nemění. Současným vysoce kvalitním provedením tohoto designu ve výrazné barvě Racing zlatá-leštěný okraj pokračuje společnost RONAL GROUP v psaní kroniky kultu, který se vytvořil kolem bývalých závodních disků z 80. let 20. století.

Jubilejní verze designu RONAL R50 AERO je od nynějška k dostání pro vybrané automobily ve velikostech 7.5×16 palců (s montáží na 4 a 5 otvorů) a 8.0×18 palců (s montáží na 5 otvorů). Toto tvarově působivé a funkční propojení sportovního charakteru, trendové elegance a dokonalosti se skvěle hodí k vozům Volkswagen Polo a Golf, Mercedes-Benz třídy C a třídy E či mnohým klasickým automobilům.

RONAL R50 AERO gold