Alu kola

RONAL GROUP na výstavě Essen Motor Show 2019 představí opět i úplné novinky

RONAL R9
RONAL R9

Společnost RONAL GROUP, která náleží k nejvýznamnějším výrobcům disků z lehkých slitin pro osobní a užitkové automobily, bude mít opět své zastoupení na výstavě Essen Motor Show. Od 30. listopadu do 8. prosince 2019 bude tato společnost v hale 7 na stánku E19 vystavovat své nejnovější produkty ze sortimentu značek RONAL, SPEEDLINE CORSE a SPEEDLINE TRUCK. Letos zde bude při příležitosti 50. výročí existence firmy navíc jubilejní část a proběhnou zde i různé významné události.

Pod heslem ‚Past meets Future‘ nabídne RONAL GROUP na letošní výstavě Essen Motor Show speciální koncepci svého stánku a bude zde prezentovat svá různá zásadní témata.

50 let své existence bere tento podnik jako podnět k vystavení některých ze svých kultovních produktů z minulých desetiletí. K těm náleží například RONAL R10 Turbo nebo disk RONAL R50, který byl při příležitosti kulatého výročí uveden na trh s novou povrchovou úpravou Racing zlatá s leštěným okrajem. Zcela nově pojatý byl vedle toho kultovní disk RONAL R9 (úvodní foto), který bude na Essen Motor Show představen vůbec poprvé.

Vhodně k výrobnímu programu Classic budou v jubilejní části, která se nachází naproti hlavnímu stánku, vystaveny dva klasické vozy: Jednak půjde o Ford Capri RS2600 V6 s originálními disky RS z roku 1969, se kterými společnost RONAL GROUP před 50 lety poprvé získala zakázku na disky pro prvotní výbavu vozů přímo od výrobce. A jednak zde bude k vidění Mercedes E190 z roku 1988, který je ve vlastnictví závodního jezdce Davida Roelse – vybaven jubilejními disky R50 ve zlatém provedení. Roels je jediný paraplegig mezi závodními jezdci a jediný z účastníků závodů v driftování, který kvůli tělesnému postižení jezdí na kolečkovém křesle.

RONAL GROUP na IAA ve Frankfurtu ve znamení ‚Driving tomorrow‘, ale i s vůbec prvním vyrobeným alu kolem

Pomyslný půlkruh od minulosti do budoucnosti vykreslil koncern RONAL GROUP svou studií SLM Concept Wheel. Tento celosvětově první jednodílný hliníkový disk vyráběný pomocí 3D tisku a současně schválený k použití v silničním provozu byl vyvinut a realizován společností RONAL TECHNOLOGIE GmbH, inovačním centrem koncernu RONAL GROUP. Svým prototypem takového disku podnik dokazuje technickou použitelnost 3D tisku pro výrobu disků a s tím související možnosti.

Přečtěte si také:   Koncepční vůz Opel Experimental sází na kola s technologií RONAL

Další část výstavního stánku se věnuje aktivitám společnosti RONAL GROUP v motoristickém sportu. Stejně jako v minulosti bude na letošní výstavě Essen Motor Show opět vystaven jeden z vozů, které se účastnily 24hodinového závodu na Nürburgringu: RONAL „Zetti“ BMW Z4 GT3. Vedle toho budou k vidění disky z portfolia značky SPEEDLINE RACING, které se používají výhradně závodními týmy v motoristickém sportu, a rovněž disk SPEEDLINE CORSE SC1 Motorismo s výrazným závodním charakterem, který je schválen i pro použití v silničním provozu.

RONAL začíná prodávat nový disk SPEEDLINE CORSE SC1 Motorismo. K dispozici jsou dvě barevné verze

Vedle témat výročí a motoristický sport je jako vždy představen výběr různých designů z aktuálního výrobního sortimentu značek RONAL a SPEEDLINE CORSE, jako například nedávno uvedený disk RONAL R62 v provedení Jetblack nebo SPEEDLINE CORSE SL8 Dominatore. Všechny disky budou letos prezentovány na nových stojanech a poprvé v osvětlených vitrínách.

Na návštěvníky čeká ještě další zajímavost: Během celé doby trvání výstavy mohou zkusit své štěstí u ruletového stolu s krupiérem a vyhrát skvělé ceny. Kromě toho zde bude k dispozici pro Meet & Greets a pro oblíbená selfíčka i letošní hosteska Veronika Klimovits, Playmate roku 2019.

veronika klimovits
Zdroj: Veronika Klimovits, Instagram.com

Veletržní stánek společnosti RONAL GROUP s jejími značkami RONAL, SPEEDLINE CORSE a SPEEDLINE TRUCK se na výstavě Essen Motor Show 2019 nachází v hale 7, stánek E19.