Alu kola

Nový prémiový disk SPEEDLINE CORSE SL8 Dominatore

Speedline_corse-SL8_Dominatore

RONAL GROUP nyní uvádí na trh nový, vysoce kvalitní sportovní disk do svého prestižního sortimentu disků pod značkou SPEEDLINE CORSE: SPEEDLINE CORSE SL8 v provedení Orbit šedivá-mat-čelně leštěný.

Tento nový design představuje symbol zabalené síly a okrasný šperk v jednom. Disk se vyznačuje tvarově dokonalým vzhledem a rovněž moderním a aktuálním vizuálním účinkem. Pět paprsků leštěných soustružením do vysokého lesku v kombinaci s mírně dozadu odsazenými propojeními k ráfku ve tvaru písmene Y propůjčují disku SL8 charakter prémiového produktu. Hodnotný vzhled disku SPEEDLINE CORSE SL8 Dominatore podtrhuje navíc nápis na jeho povrchu nanesený moderní technikou laserového gravírování.

Náročné procesy jsou prováděny speciální technologií lití Flowforming a technikou Undercut, a disk tak splňuje ty nejvyšší požadavky z hlediska nízké hmotnosti a kvality.

SPEEDLINE CORSE SL8 Dominatore je k dispozici s montáží na 5 otvorů ve velikostech 8.5 až 11.5×21 palců. Tento prémiový disk v provedení Orbit šedivá-mat-čelně kopírováno je k dostání mimo jiné pro vozy BMW X7, Ford Mustang, Land Rover Discovery Sport, Mercedes-Benz GLE Kupé a Porsche Cayenne.