Pneumatiky Letní pneumatiky

Bridgestone dodává pneumatiky značce Alfa Romeo pro její první prémiové SUV Stelvio

Bridgestone byl značkou Alfa Romeo vybrán jako dodavatel pneumatik pro její první prémiové SUV střední třídy. Pneumatika Bridgestone Dueler H/P Sport s technologií run-flat a vlastnostmi pro celoroční provoz bude součástí standardní výbavy zcela nového modelu Alfa Romeo Stelvio 2018.

„Pro Bridgestone je poctou, že může dodávat pneumatiky pro netrpělivě očekávané SUV Alfa Romeo Stelvio,“ řekl Christophe de Valroger, viceprezident společnosti Bridgestone Europe, zodpovědný za prvovýbavu. „Pneumatika Dueler H/P Sport se vyznačuje vynikajícími vlastnostmi při průjezdu zatáčkou a ovladatelností, zároveň však poskytuje také všechny potřebné vlastnosti pro celoroční provoz, včetně dostatečné trakce na nepříliš zasněženém povrchu.“

Pneumatika Bridgestone Dueler H/P Sport je koncipována pro řidiče vysokovýkonných SUV, kteří požadují vynikající vlastnosti pro celoroční provoz. Symetrický dezén pneumatiky a tuhé ramenní bloky poskytují pohotové reakce na řízení. Pneumatika disponuje lamelami v ostrém úhlu k centrálnímu žebru a příčnými drážkami v ramenní oblasti. Díky dosahuje vyšší trakce na mokru, zatímco hluboké drážky přispívají k zachování všech vlastností pro celoroční provoz po celou dobu životnosti pneumatiky. Technologie Bridgestone RFT (Run-Flat Technology) poskytuje řidiči pocit jistoty a umožní mu udržet si kontrolu nad vozidlem i po ztrátě tlaku v důsledku poškození pneumatiky, pokračovat v jízdě rychlostí 80 km/h do vzdálenosti až 80 km a bezpečně brzdit.