Magazín

ZUPO – profesionální srovnávač pneumatik

Se začátkem roku 2018 vstoupil na český internet první pořádný srovnávač pneumatik – www.zupo.cz. Jedná se o specializovaný web, který se zaměřuje čistě na pneumatiky. Zjistíte tam všechny podrobnosti a informace a hlavně přes něj nakoupíte pneumatiky nejlevněji, jak je to možné. Věřte tomu, že ve výsledku ušetříte 20 – 30 % oproti tomu, kdybyste hledali vhodný e-shop náhodně. A to už je úspora v řádech tisícikorun. Vyzkoušejte to!

Velkou výhodou tohoto srovnávače je fakt, že ceny pneumatik v jednotlivých e-shopech jsou okamžitě aktuální, nakoupíte tak vybrané pneu nejlevněji, jak je to na českých e-shopech možné. Navíc zahrnuje pneumatiky pro všechny typy aut – více než 99 % řidičů tady najde takové pneu, jaké hledá.

Jak vyhledat vhodné pneu

Celá akce vyhledávání je jednoduchá. Prvním krokem je zjistit, jaké pneumatiky potřebujete. Důležitá čísla jsou na vašich současných pneumatikách (např. 195/65 R15). Podle toho ve srovnávači www.zupo.cz vyplníte šířku, profil a průměr požadovaných pneumatik. K tomu můžete ještě vybrat konkrétního výrobce, rychlost a také to, jestli potřebujete zimní, letní nebo celoroční pneumatiky. Po vyplnění vám vyjedou nejlevnější nabídky a vy můžete pneumatiky rovnou nakoupit.

Jestli se v pneumatikách a jejich značení moc nevyznáte, nevadí. Na www.zupo.cz v sekci ZUPO radí najdete přehledné vysvětlení toho, co znamenají jednotlivá čísla na pneumatikách i nezávislé poradenství, jaké pneumatiky si pro své auto vybrat.

Srovnání pneumatik je zdarma

Srovnávač ZUPO vznikl hlavně pro lidi a jejich auta. Srovnává ceny nejrůznějších pneumatik a do srovnání zahrnuje jen spolehlivé a ověřené e-shopy. Samotné vyhledávání vám zabere pár desítek vteřin a nic za něj neplatíte. Zdarma a rychle se tak dostanete k podstatným informacím, tedy kde koupit kvalitní a levné pneumatiky. Na www.zupo.cz se také dozvíte o dalších detailech – co je to rychlostní a hmotnostní index pneu, jaká má být hloubka dezénů u letních a zimních pneumatik nebo jak výrobci značí pneumatiky.

Přečtěte si také:   Pirelli vyvíjí pneumatiky na míru pro faceliftované Porsche Cayenne

ZUPO – srovnání pneumatik zdarma, rychle a s okamžitým výsledkem