Alu kola

RONAL R64 nově v barvě Jetblack i jako varianta ve velikosti 16 palců

RONAL R64_JB
RONAL R64 v barvě Jetblack

Na veletrhu Tire Cologne 2018 společnost RONAL GROUP prezentovala 17 palcový disk RONAL R64 s výrazným designem ve dvou povrchových variantách Jetblack-mat-čelně kopírováno a Stříbrná. Nově je na trhu disk dostupný v barvě Jetblack. Disk je mimo jiné k dostání také nově ve velikosti 16 palců ve všech třech povrchových úpravách.

V případě designu RONAL R64 se jedná o robustní disk koncipovaný pro lehké užitkové automobily s nosností až 1400 kg. Zvláštností tohoto disku je jeho grafický design se speciální strukturou na jeho paprscích. R64 Vás přesvědčí markantním, nápadným vzhledem, který ladí s velkoplošnými vozidly. Pětipaprskový disk je současně velmi robustní a lze ho tak použít jako dokonalé vzhledové i funkční zhodnocení pro lehké užitkové vozy, rodinné MPV, dodávky a terénní vozy s vyšší hmotností.

Přečtěte si také:   RONAL GROUP odhaluje podrobnosti o motorsportovním kole pro Lamborghini SC63

Disk RONAL R64 byl doposud k dostání v povrchových úpravách Stříbrná a Jetblack-mat-čelně kopírovánove velikostech 17 palců. Od července je disk pro užitková vozidla nově k dostání v barvě Jetblack. Disk R64 lze navíc ihned objednávat jako 6.5×16 palcové provedení s 5 otvory. V sériových rozměrech je mj. vhodný pro VW T6/T7, Ford Transit a Mercedes Vito, mimo toho je vhodný pro Fiat Ducato, Citroën Jumper, Renault Traffic nebo Opel Vivaro.