News

Mitas představuje jednu z největších zemědělských pneumatik na světě na veletrhu EIMA 2018

eima-mitas-stand-2016

Mitas představí své nejnovější zemědělské pneumatiky na veletrhu EIMA 2018 v italské Bologni ve dnech 7. – 11. listopadu. Přijďte na náš stánek A5 v hale 14.

Mezi vystavené pneumatiky patří zejména 1250/50R32 SFT, jedna z největších zemědělských pneumatik na světě. V nedávné době byla představena nová verze této pneumatiky s vyšší nosností.

Pneumatika 1250/50R32 194A8 (191B) SFT TL má na výšku více než dva metry a je schopna přepravovat náklad až do 18880 kg (10 km/h při cyklickém zatížení). Je navržena tak, aby splňovala specifické potřeby zemědělců, a je vhodná pro valníky a kombajny. Její flexibilní a ultra silné bočnice umožňují nízký husticí tlak při vyšší nosnosti, chrání půdu a zvyšují produktivitu. S novými pneumatikami SFT – Super Flexion Tyres – značka Mitas prokazuje neustálý zájem o kvalitu a zaměření na zákazníka v segmentu pneumatik pro kombajny. 

Na veletrhu EIMA Mitas rovněž představí

S nedávno představenou CHO (Cyclic Harvesting Operation), 680/85R32 CHO 178A8 (175B) AC70G TL Mitas navrhl extrémně výkonnou pneumatiku pro velké kombajny. Ve srovnání s pneumatikami se standardní konstrukcí tato pneumatika umožňuje vyšší nosnost při sklizni a její větší stopa zaručuje šetrnější nakládání se zemědělskou půdou. Umožňuje prodloužení doby nasazení sklizňové techniky a nabízí větší pohodlí na silnici. Mitas nyní celosvětově nabízí deset rozměrů pneumatik v provedení CHO.

Pneumatika Mitas 710/50R26.5 IMP 170D AGRITERRA 02 TL představuje novou generaci rychlých a výkonných zemědělských pneumatik určených pro taženou zemědělskou techniku. Je velmi šetrná k travním porostům díky vyššímu zaplnění běžné plochy a zaoblené ramenní části a může nést zatížení až 6000 kg při maximální rychlosti 65 km/h a hustícím tlaku 4 bary. Dezén Agriterra 02 je používán u většiny flotačních pneumatik Mitas, které se vyznačují nízkou hlučností, nižší spotřebu paliva a také nižším valivým odporem. 

Přečtěte si také:   Goodyear spolupracuje na konceptu Opel Experimental. Dodává na něj pneumatiky

Mitas 540/80R38 IND 172A8 (167D) HCM TL (High Capacity Municipal) je univerzální pneumatika s nízkou hlučností pro všechny typy terénů a aplikací. Tato pneumatika má jedinečnou kaskádovou konstrukci dezénu, který umožňuje lepší trakci na sněhu, na blátě a mokrém povrchu; zároveň má vynikající samočisticí vlastnosti. Jako mimořádně univerzální pneumatika může být Mitas 540/80R38 HCM používána pro široké spektrum aplikací, zejména komunálních, včetně traktorů, teleskopických manipulátorů a nakladačů, přičemž zaručuje nízkou hladinu hluku a vibrací.
 

Paolo Fogagnolo, oblastní ředitel Trelleborg Wheels Systems v Itálii, uvedl: “EIMA 2018 je skvělou příležitostí pro prezentaci našich řešení. Ať je to vyšší produktivita nebo spolehlivý výkon, cokoliv, co potřebujete nejvíce – vám dodá Mitas.“

Pneumatiky Mitas budou prezentovány na veletrhu EIMA 2018 od 7. do 11. listopadu na stánku A5 v hale 14.