Magazín

Maserati Grecale dorazí na pneumatikách Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV

Maserati Grecale

Značka Maserati si jako originální výbavu svého připravovaného modelu Grecale vybrala pneumatiky Goodyear. Vůz, jehož uvedení na trh Maserati poprvé ohlásila v březnu, bude tvořit další generaci řad jejích modelů SUV.

Pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV si Maserati zvolila kvůli jejich sportovnímu charakteru a užitným vlastnostem. Již při jejich návrhu a konstrukci je Goodyear koncipoval pro použití v podobném typu silného SUV, kterému dodávají mohutnou přilnavost a umožňují mu tak vytěžit maximum z jeho vysokého výkonu a mechanické přilnavosti.

Pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 3 SUV využívají celou řadu pokročilých technologií včetně ochrany ráfku a technologie SoundComfort. Vozu s takovým rozměrem a výkonem poskytují stabilní ovladatelnost a skvělé užitné vlastnosti na mokrém i suchém povrchu. Na Maserati Grecale se budou montovat v rozměru 235/55R19.

Pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 3 SUV jsou určeny i pro off-road provoz; řidičům při jízdě v náročném terénu poskytují potřebnou sebejistotu.

Přečtěte si také:   Pneumatiky Bridgestone BATTLAX HYPERSPORT S23 byly vybrány pro originální výbavu modelu Yamaha MT-09

Hans Vrijsen, výkonný ředitel pro originální výbavu osobních pneumatik Goodyear v regionu Evropy, Blízký východ a Afrika, řekl: „Maserati Grecale je velmi zajímavý vůz s celou řadou pokročilých technologií. Úkolem společnosti Goodyear bylo vytvořit pneumatiky, které by dokázaly veškerý pokrok v oblasti ovladatelnosti a výkonu úspěšně zprostředkovat a převést na to, co při jízdě cítí řidič za volantem. Pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 3 SUV to, a nejen to, naplňují díky nabízené přilnavosti a úrovni bezpečnosti, dané třeba jejich fantasticky krátkou brzdnou dráhou na mokrém povrchu.“