Pneumatiky Nákladní pneumatiky

Debica DRS2 na řízenou a DRD2 na hnanou nápravu jsou nové celoroční silniční pneumatiky pro nákladní vozy

Debica_DRD_2-slider

Goodyear uvádí na trh novou řadu silničních nákladních pneumatik Debica určených pro vozové parky hledící na cenu. Nové pneumatiky DRS2 na řízenou a DRD2 na hnanou nápravu podávají vyvážený výkon díky své prokazatelné kvalitě a řadě nových vylepšení oproti předchozí řadě. Nejnovější řada pneumatik na řízenou a hnanou nápravu nabízí lepší hodnotu valivého odporu a splňuje evropské legislativní požadavky na zimní pneumatiky včetně označení symbolem sněhové vločky v horském masivu (3PMSF).

Řada se skládá ze tří pneumatik Debica DRS2 na řízenou nápravu a tří pneumatik Debica DRD2 na hnanou nápravu a nahrazuje pneumatiky Debica DRS a DRD stejného rozměru, jejichž výroba bude ukončena. Dvě pneumatiky na řízenou nápravu vyhovují označení High Load pro moderní nákladní vozidla, zejména vozidla s motory Euro VI, která musejí snášet velmi vysoké zatížení přední nápravy. Všechny nové pneumatiky Debica jsou prořezávatelné a protektorovatelné za použití výrobků NextTread.

Řada doplňuje stávající portfolio pneumatik Debica pro smíšený provoz (DMSS na řízenou nápravu, DMSD na hnanou nápravu a návěsových DMST), které pokrývá všechny mezi zákazníky nejrozšířenější rozměry.

Nákladní pneumatiky Debica se vyvíjejí a navrhují v Evropě a vyrábějí se podle kvalitativních norem značky Goodyear. Jsou v prodeji v sítí TruckForce společnosti. Součástí TruckForce je více než 2000 poskytovatelů servisních služeb strategicky umístěných po celé Evropě včetně známých servisů Vulco ve Francii a Premio v Německu, České republice a dalších zemích.

Silniční řada Debica

Pneumatiky Debica DRS2 na řízenou nápravu se vyznačují robustním žebrovým dezénem zaručujícím dobrý kilometrový proběh a pravidelné opotřebovávání. Běhounová směs DRS2 je vhodná pro širokou řadu různých pracovních nasazení, je odolná vůči odštěpování a odlamování a poskytuje dobrý kilometrový výkon.

Pneumatiky Debica DRD2 na hnanou nápravu se vyznačují robustním dezénem s nesměrovými bloky, který zajišťuje dobrý kilometrový proběh a trakci a jednoduše se udržuje. Pneumatiky mohou sloužit v široké škále různých pracovních nasazení. Běhounová směs byla optimalizována pro zvýšení odolnosti vůči odštěpování a odlamování a pro dobré brzdné vlastnosti na mokrém povrchu. Odolná stavba kostry je zárukou odolnosti v náročných podmínkách provozu a je vhodná k protektorování.

Přečtěte si také:   Test letních pneumatik 215/55 R17 podle ADAC (2024)

Návěsové pneumatiky DRT mají osvědčený dezén se speciálně navrženou směsí vrchní vrstvy běhounu a speciální konstrukcí kostry. Ve své třídě nabízejí tyto pneumatiky s označením M+S (Mud & Snow) vysoký kilometrový proběh a rovnoměrné opotřebovávání. Návěsové pneumatiky lze rovněž protektorovat.

Kompletní řada Debica

Silniční

Řízená

  • DRS2 295/80R22.5 3PMSF + High Load
  • DRS2 315/80R22.5 3PMSF
  • DRS2 315/70R22.5 3PMSF + High Load

Hnaná

  • DRD2 295/80R22.5 3PMSF
  • DRD2 315/80R22.5 3PMSF
  • DRD2 315/70R22.5 3PMSF

Návěs

  • DRT 385/65R22.5 M+S

Smíšený provoz

  • Řízená DMSS 315/80R22.5 M+S
  • Hnaná DMSD 315/80R22.5 M+S
  • Návěs DMST 385/65R22.5 M+S

Nové pneumatiky jsou zvýrazněny tučným písmem.