Debica_DRD_2-slider

Debica DRS2 na řízenou a DRD2 na hnanou nápravu jsou nové celoroční silniční pneumatiky pro nákladní vozy

Goodyear uvádí na trh novou řadu silničních nákladních pneumatik Debica určených pro vozové parky hledící na cenu. Nové pneumatiky DRS2 na řízenou a DRD2 na hnanou nápravu podávají vyvážený výkon díky své prokazatelné kvalitě a řadě nových vylepšení oproti předchozí řadě. Nejnovější řada pneumatik na řízenou a hnanou nápravu nabízí lepší hodnotu valivého odporu a splňuje evropské legislativní požadavky na zimní pneumatiky včetně označení symbolem sněhové vločky v horském masivu (3PMSF).

Řada se skládá ze tří pneumatik Debica DRS2 na řízenou nápravu a tří pneumatik Debica DRD2 na hnanou nápravu a nahrazuje pneumatiky Debica DRS a DRD stejného rozměru, jejichž výroba bude ukončena. Dvě pneumatiky na řízenou nápravu vyhovují označení High Load pro moderní nákladní vozidla, zejména vozidla s motory Euro VI, která musejí snášet velmi vysoké zatížení přední nápravy. Všechny nové pneumatiky Debica jsou prořezávatelné a protektorovatelné za použití výrobků NextTread.

Řada doplňuje stávající portfolio pneumatik Debica pro smíšený provoz (DMSS na řízenou nápravu, DMSD na hnanou nápravu a návěsových DMST), které pokrývá všechny mezi zákazníky nejrozšířenější rozměry.

Nákladní pneumatiky Debica se vyvíjejí a navrhují v Evropě a vyrábějí se podle kvalitativních norem značky Goodyear. Jsou v prodeji v sítí TruckForce společnosti. Součástí TruckForce je více než 2000 poskytovatelů servisních služeb strategicky umístěných po celé Evropě včetně známých servisů Vulco ve Francii a Premio v Německu, České republice a dalších zemích.

Silniční řada Debica

Pneumatiky Debica DRS2 na řízenou nápravu se vyznačují robustním žebrovým dezénem zaručujícím dobrý kilometrový proběh a pravidelné opotřebovávání. Běhounová směs DRS2 je vhodná pro širokou řadu různých pracovních nasazení, je odolná vůči odštěpování a odlamování a poskytuje dobrý kilometrový výkon.

Pneumatiky Debica DRD2 na hnanou nápravu se vyznačují robustním dezénem s nesměrovými bloky, který zajišťuje dobrý kilometrový proběh a trakci a jednoduše se udržuje. Pneumatiky mohou sloužit v široké škále různých pracovních nasazení. Běhounová směs byla optimalizována pro zvýšení odolnosti vůči odštěpování a odlamování a pro dobré brzdné vlastnosti na mokrém povrchu. Odolná stavba kostry je zárukou odolnosti v náročných podmínkách provozu a je vhodná k protektorování.

Přečtěte si také:   Pneumatiky Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 přesvědčily v testu Gute Fahrt (2022)

Návěsové pneumatiky DRT mají osvědčený dezén se speciálně navrženou směsí vrchní vrstvy běhounu a speciální konstrukcí kostry. Ve své třídě nabízejí tyto pneumatiky s označením M+S (Mud & Snow) vysoký kilometrový proběh a rovnoměrné opotřebovávání. Návěsové pneumatiky lze rovněž protektorovat.

Kompletní řada Debica

Silniční

Řízená

  • DRS2 295/80R22.5 3PMSF + High Load
  • DRS2 315/80R22.5 3PMSF
  • DRS2 315/70R22.5 3PMSF + High Load

Hnaná

  • DRD2 295/80R22.5 3PMSF
  • DRD2 315/80R22.5 3PMSF
  • DRD2 315/70R22.5 3PMSF

Návěs

  • DRT 385/65R22.5 M+S

Smíšený provoz

  • Řízená DMSS 315/80R22.5 M+S
  • Hnaná DMSD 315/80R22.5 M+S
  • Návěs DMST 385/65R22.5 M+S

Nové pneumatiky jsou zvýrazněny tučným písmem.