News

Toyota připravila zimní komplety pro sezonu 2017/2018 za výhodné ceny

Toyota připravila pro majitele vozů výhodnou nabídku zimních kompletů a pneumatik. Přestože jinde ceny pneumatik rostou, Toyota pro letošní sezónu zachovává atraktivní zákaznické ceny.

Zájemci o zimní komplety se mohou těšit na kompletní a vyvážené sady připravené k okamžité montáži na vozidlo. Samozřejmostí jsou originální a schválené disky bez nutnosti dodatečné homologace nebo schválení. Každý zimní komplet obsahuje čtyři originální litá nebo ocelová kola, čtyři zimní pneumatiky a ventilky pro monitorování tlaku v pneumatice, a to dle specifikace modelu. K ocelovým kolům lze rovněž volitelně objednat matice a poklice nebo sněhové řetězy za akční ceny.

Šetří čas i peníze

Kvalitní zimní komplety kol šetří čas i peníze za opakované sezónní přezouvání na jaře a na podzim. Originální disky a značkové pneumatiky jsou zároveň předpokladem bezpečné jízdy i během náročných zimních podmínek. Řidiči mohou vyrazit na cesty v novém obutí, ať už pořídí zimní komplet k novému, či stávajícímu vozu.

Komplexní servis

Veškeré zimní komplety včetně pneumatik jsou k okamžitě dispozici u všech autorizovaných partnerů Toyota. Zákazníci mohou využít i nabídku na uskladnění sezónních kol.

Originální komplety zimních kol – ceny: