Magazín

Pneumatika Yokohama Advan Sport V107 je schválená pro BRABUS 700, 800 nebo 900 off-roader

BRABUS_800_BLACK_OPS_LIMITED_EDITION

Yokohama Rubber Co., Ltd oznámila, že globální vlajková loď v oblasti pneumatik ADVAN Sport V107 byla schválena německou společností BRABUS GmbH pro jejímodely BRABUS 700/800/900 off roader vycházející z automobilu Mercedes-AMG G 63. Dodávané pneumatiky jsou ADVAN Sport V107 s následující velikostí pneumatiky: 305/35 R23 111Y XL.

Společnost BRABUS schválila tuto velikost modelu V107 s cílem dosáhnout dokonalé rovnováhy jízdního výkonu v kombinaci s vynikajícími komfortními a bezpečnostními charakteristikami, jako je výkon na suchu/mokru a stabilita řízení.

BRABUS je jednou z předních světových společností zaměřených na tuning a výrobu automobilů se specializací na Mercedes-Benz a od roku 2005 je v technologickém partnerství s Yokohama Rubber pro vývoj pneumatik.

Přečtěte si také:   Nové portfolio letních a celoročních pneumatik Nokian Tyres bylo otestováno u TÜV SÜD na maximální bezpečnost a vysoký výkon

YOKOHAMA_ADVAN_Sport_V107Yokohama Rubber aktivně celosvětově rozšiřuje svou vlajkovou loď značky ADVAN symbolizující globální dosah společnosti a vysoce výkonné atributy. Pneumatiky ADVAN, jejichž výkon a kvalita jsou vysoce respektovány, jsou řady let vnímány nejen jako originální výbava výkonných vozů po celém světě, ale také v oblasti motoristického sportu.

V rámci tříletého (2021–2023) střednědobého plánu řízení společnosti Yokohama Rubber, Yokohama Transformation 2023 (YX2023), se obchod se spotřebitelskými pneumatikami zaměřuje na maximalizaci prodejních poměrů pneumatik YOKOHAMA s vysokou přidanou hodnotou, jmenovitě globální vlajkové lodi značky ADVAN, pneumatiky značky GEOLANDAR pro SUV a pick-upy a různé zimní pneumatiky. V roce 2022 společnost plánuje posílit prodej letních pneumatik značky ADVAN uvedením ADVAN Sport V107 a také své nové vysoce výkonné silniční sportovní pneumatiky ADVAN NEOVA AD09.