Alu kola

Alu disky DOTZ Interlagos jsou pojmenovány po brazilském okruhu. Nabízejí se v 5děrové verzi v 17″ a 19″

DOTZ Interlagos shine_GolfVII_imagepic04

Extrémní síly v extrémních podmínkách, to jsou okolnosti, se kterými se musí jezdci vyrovnat na slavné brazilské trati. Autódromo José Carlos Pace, známý jako Interlagos, klade na jezdce a automobily velmi vysoké nároky. DOTZ se rozhodl pojmenovat po tomto okruhu svou letošní novinku, protože věří, že si toto jméno zaslouží.

Nový DOTZ Interlagos přitahuje pozornost svým agresivním, sportovním designem hvězdice paprsků, kterou doplňují propracované detaily. Dynamický vzhled dvojitých paprsků dotváří jejich netradiční asymetrické zesílení, díky kterému kolo dosahuje nosnosti až 615 kg.

Sportovní vzhled kola podporuje redukce jeho hmotnosti, která byla jedním z cílů výrobního procesu. Atraktivní estetický vzhled doplňuje vysoce kvalitní lakování, na výběr je mezi verzí DOTZ Interlagos Shine s titanovým leskem a DOTZ Interlagos dark s metalicky šedým lakem a leštěnou čelní plochou. Každá z variant dokáže vozu vtisknout novou tvář, volba je už na každém z vás.

Pro automobily takzvané “Golf třídy”, je design Interlagos ideální volbou díky ECE schválení v originálních rozměrech v 17 a 19 palcích. DOTZ Interlagos je díky pětiděrovému uchycení schválen i pro další oblíbené značky, například Audi, Mercedes-Benz, Škoda, SEAT a mnoho dalších.