Magazín

SEAT přichází s akční nabídkou, dává slevu 500 Kč na nákup nových pneu a nebo uskladnění

seat-pneuservis

České zastoupení značky SEAT přichází se speciální akční nabídkou. Do konce roku nabízí poukaz na 500 kč, který bude sloužit ke slevě při využití služeb SEAT Pneuservisu u autorizovaných servisních partnerů. Tento poukaz bude možné využít na nákup čtyř kusů nových pneumatik či kompletních kol, na uskladnění pneumatik anebo montáž pneumatik na vozidlo.

Poukaz s unikátním kódem lze získat ZDE po zadání jména, příjmení a emailové adresy. Další informace o akci naleznete ZDE.

SEAT PneuGarance

SEAT pro své zákazníky nabízí ale také záruku na pneumatiku. Záruka automaticky vzniká ve chvíli, kdy si zákazník koupí novou pneumatiku u autorizovaného prodejního a servisního partnera SEAT. Garance je poskytována už při zakoupení jedné pneumatiky a je platná po dobu tří let. Záruka se vztahuje na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník.

Jak to funguje? S programem SEAT PneuGarance získáte až 70% slevu z ceny pneumatiky, na niž je garance uplatňována. Výše slevy (stejně jako doba platnosti záruky) závisí na hloubce zbytkového dezénu, přičemž limitem je 5 mm. Slevu můžete uplatnit pouze v případě, že nakoupíte novou pneumatiku u autorizovaného prodejního a servisního partnera SEAT, cena nové pneumatiky bude snížena o poskytnutou slevu.

Akční nabídka pneumatik

seat pneuservis nabidka pneu