Pneumatiky Zemědělské pneumatiky

Mitas představí na veletrhu Bauma své EM pneumatiky

mitas-construction-tyresbaumacz

Mitas představí pneumatiky pro stavební stroje na mezinárodním veletrhu Bauma 2019 v německém Mnichově od 8. – 14. dubna. Bauma je předním světovým veletrhem stavební techniky.

V Mnichově Mitas vystaví svou řadu diagonálních EM pneumatik určených pro širokou škálu stavebních strojů jako jsou nakladače, gradery, válce, manipulátory a další. EM pláště Mitas jsou vyráběny v rozměrech od 24 do 29 palců a celá výrobní řada dnes obsahuje 28 provedení. Zákazníci si mohou vybrat z osmi rozměrů pneumatik a pěti dezénů.

Na výstavě Bauma bude vystaven diagonální bezdušový plášť 20.5-25 EM-60 24PR. Jde o zástupce vysoce spolehlivých univerzálních pneumatik Mitas pro náročné podmínky zemních prací. Jeho dezén je navržen speciálně pro těžké zemní stroje a další mechanizaci provozovanou v kombinovaných podmínkách a vykazuje velmi dobré samočisticí schopnosti. Vystavený plášť má maximální nosnost 16 480 kg (staticky, 5,8 baru), při rychlosti 10 km/h a husticím tlaku 5,8 baru jeho nosnost dosahuje 10 300 kg. Nejvyšší povolená rychlost je 50 km/h. Pneumatiky EM-60 jsou nabízeny v rozměrech 15.5-25, 17.5-25, 20.5-25, 23.5-25 and 26.5-25.

Kromě EM-60 obsahuje produktová řada EM plášťů Mitas ještě další provedení dezénů. Dezén EM-20, který nabízí vynikající záběr a samočistící vlastnosti, je ideální univerzální pneumatika pro stavební stroje vyráběná ve čtyřech rozměrech. Dezén pláště EM-30 se vyznačuje dlouhou životností spolu s vysokou odolností proti proražení a je proto určen pro nakladače provozované v náročných podmínkách. Je nabízen v sedmi rozměrech. Řadu EM-70 charakterizují dobré záběrové vlastnosti, minimální prokluz, vynikající tlumicí a samočisticí vlastnosti. Pláště EM-80 jsou určeny především pro teleskopické manipulátory, gradery a nakladače.

„Pneumatiky pro stavební stroje jsou vedle zemědělských plášťů významným segmentem v portfoliu značky Mitas a nabízíme v této oblasti širokou škálu výrobků pro nejrůznější aplikace,“ říká Jaroslav Musil, produktový manažer pneumatik pro stavební stroje.

tabulka-povrchu-mitas-em-serie