Pneumatiky Motocyklové pneu

Mitas představuje nové druhy pěny pro své terénní závodní pneumatiky

Mitas-mousse

Společnost Mitas rozšiřuje své portfolio offroad produktů představením pěny pro své terénní závodní pneumatiky. Jedná se o alternativu k vnitřní duši.

“Pěna pro terénní pneumatiky Mitas byla vyvinuta ve spolupráci s našimi sponzorovanými a zkušebními jezdci. Jednotlivé verze tohoto výrobku jsme v pneumatikách Mitas testovali na různých terénech a za různých povětrnostních podmínek. Výsledkem byla škála pěn různých druhů a velikostí, které uspokojí veškeré požadavky terénních závodníků,” nechala se slyšet Ksenija Bitenc, ředitelka divize motocyklových pneumatic společnosti Mitas.

Pěna Mitas perfektně pasuje do značkových rallye, enduro, extreme enduro a motokrosových pneumatik Mitas. Výrobek bude dostupný v několik velikostech od 18 do 21 palců a ve třech odlišných verzích: standardní verze pro použití na všech druzích terénu, měkká verze pro náročný terén a extrémní verze pro ultra-náročný terén. Pěna bude k dostání od června 2019.

Společnost Mitas se pyšní dlouhou tradicí v různých offroad disciplínách a je zcela oddaná dalšímu rozvoji terénního závodění. Naše nadšení, vášeň a oddanost závodníkům během let vzrostla a naším cílem je poskytnout jim mimořádné zážitky z jízdy a zajistit vyšší celkový výkon pneumatiky.