News

Kde najít v Praze kvalitní autoservis a pneuservis?

pneuservis-geometrie-motogart

Podzim je v plném proudu a pomalu se blíží zima. Pro mnohé řidiče je zimní období nejhorším obdobím v roce, protože podmínky na silnicích nejsou příliš bezpečné. Hlavním krokem k vyšší bezpečnosti na silnicích je přezutí auta na kvalitní zimní pneumatiky. Výměnu zimních pneumatik určitě netřeba podceňovat a nechávat si ji na poslední chvíli. Počasí umí občas nečekaně překvapit. 

Kdy a kde přezout pneumatiky? 

Zákon ukládá řidičům povinnost mít zimní pneumatiky od 1. 11. – 31. 3 a zároveň pokud se na cestách nachází souvislá vrstva sněhu, ledu nebo námrazy.

sluzby-autoservisu-motogart

Autoservis a pneuservis Motogart 

Motogart, který sídlí v Praze, je spolehlivý servis osobních a užitkových vozidel. O vaše vozidlo se postará vyškolený a ochotný personál, kterému nechybí lidský přístup. Zajišťují profesionální přístup k zákazníkům. Před začátkem opravy pracovníci s vámi zkonzultují cenu a během opravy vozidla udržují neustálý kontakt se zákazníkem. Kromě evropských, asijských a japonských vozidel se specializují i na americké vozy. 

V pneuservisu Motogart používají k přezouvání pneumatik značkovou zouvačku kol John Bean. Je velmi šetrná k montáži disků a pneumatik. Nedochází k poškození, deformování a nadměrnému namáhání při přezouvání. Kromě přezouvání pneumatik se pneuservis věnuje i 3D geometrií pneumatik. Zajišťuje dokonalou ovladatelnost vozidla, komfort a hlavně zvyšuje bezpečnost jízdy. Pneuservis používá nejmodernější technologii, tzv. 3D geometrii, díky čemuž je měření přesné a rychlé. Geometrie by se měla provádět alespoň jedenkrát ročně. 

autoservis-praha-10-motogart

Autoservis nabízí širokou škálu služeb, které vám zajistí bezpečnou jízdu. Nabízejí kvalitní a spolehlivý servis vozidel, běžné servisní prohlídky, přípravu vozidla na STK, servis klimatizací nebo výměnu čelního skla. Na webové stránce najdete ceník