Magazín

Goodyear spustil cashback. Vrací peníze za zakoupené pneumatiky

Foto Goodyear EF1SS pro GT2RS 3

Goodyear spustil kampaň, díky níž mohou zákazníci získat zpět až 1500 Kč za sadu nově koupených pneumatik. Nárok na cashback vzniká pouze při koupi celé sady zimních nebo celoročních pneumatik Goodyear u dealerů značky, kteří se do kampaně zapojili. Akce trvá od 15. října do 10. prosince 2021.

„Nákup je nutné zaregistrovat na stránce akce.goodyear.cz a doložit snímkem účtenky. Na stránce je i seznam zapojených dealerů, v němž je třeba prodávajícího označit. Po autorizaci registrace pak Goodyear zákazníkovi zašle částku podle rozměru zakoupených pneumatik na jeho bankovní účet,“ uvedl Milan Marušák, Consumer Brand & Product Marketing Coordinator CZ/SK, Goodyear Czech, s. r. o.

Přečtěte si také:   Nokian Tyres v indexu udržitelnosti Dow Jones. Patří mezi nejudržitelnější kótované společnosti v Evropě

Na vrácení 1500 Kč mají nárok zákazníci, kteří zakoupili sadu zimních nebo celoročních pneumatik Goodyear rozměru 19 a více palců. Za sadu pneumatik rozměru 17 nebo 18 palců jim Goodyear vrátí 1000 Kč a za pneumatiky rozměru 16 palců 500 Kč.