Alu kola

Elektrizující spojení: elektromobil Jaguar I-PACE obul disky AEZ Panama dark

Jaguar-I-PACE--AEZ-Panama-dark-02

Jaguar se vrhl vpřed a v rámci své modelové nabídky se rozhodl nabídnout elektromobil ve třídě SUV. Tento noblesní automobil převyšuje některé své konkurenty nejen použitou technikou, ale i svou cenou, celkově ale nabízí opravdu jedinečný vyspělý vůz. Jeho design s důrazem na co nejlepší aerodynamiku s krátkou kapotou a zaobleným zadním oknem má opravdu nízký odpor vzduchu a umožňuje autu dojezd až 450 km. Dobití do 80 % kapacity baterie je pak otázkou jen tři čtvrtě hodiny.

Při hmotnosti 2,2 tuny není elektromobil Jaguar I-PACE ani žádnou „lehkou váhou“, ale přesto dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhých 4,8 sekundy. Automobil je vybaven pohonem všech čtyř kol a dvěma elektromotory, z nichž každý má výkon 200 koňských sil. V dynamickém jízdním módu je odezva akcelerátoru rychlá a přesná a i díky optimálnímu rozložení hmotnosti umožňuje tomuto elektromobilu skvělou ovladatelnost a jízdní jistotu.

AEZ Panama dark se svým sportovně elegantním designem a obutím v rozměru 245/50 R20 perfektně ladí s designem vozu. Celkový dojem dotváří kombinace střídajících se paprsků se šedým metalickým lakem a leštěnou čelní plochou. Zvláště pro segment vozů SUV je AEZ Panama skvělým partnerem a v rozměru 8×20, je díky schválení ECE, k dispozici i v originálních rozměrech.

 

Plně nabitý Jaguar I-Pace se vydává na cesty na kolech AEZ Panama dark.