Pneumatiky Letní pneumatiky

Yokohama ADVAN Sport V107 se představí 24. února 2022

YOKOHAMA_ADVAN_Sport_V107

S vynikajícími referencemi o originální výbavě v zavazadle oslaví Yokohama ADVAN Sport V107 dne 24. února 2022 svou premiéru na trhu s autopříslušenstvím. Používá ji BMW u M3/M4 a BRABUS. Největší kreativec vozidel na světě ho používá pro modely 700, 800 a 900 na bázi třídy Mercedes G. To svědčí o enormní šíři, kterou pokrývá pneumatika v segmentu UHP. Jak tohle ADVAN Sport dokáže, čím vyniká a co o něm soudí závodní jezdec, ukazuje premiérová show.

Všechny, co chtějí mít informace rychle a stručně, zavedeme přímo do nejatraktivnějších míst. Tak například budete během testovací jízdy sedět za zády motocyklového závodníka Jörga Müllera. Závodnice a moderátorka Eve Scheer zavede následně diváky do testovacího centra Yokohama na Nürburgringu. To sehrálo při vývoji pneumatiky ADVAN Sport V107 velmi důležitou roli. Proto nechá jezdec testovací jízdy nahlédnout do své fascinující práce. Na konci v zábavném formátu talkshow vylíčí účastníci ještě jednou své ryze osobní zážitky s pneumatikou ADVAN.

Yokohama ADVAN Sport V107

Pneumatika ADVAN Sport V107 byla vyvinuta pro použití na prémiových špičkových vozidlech – včetně SUV a elektromobilů. Yokohama uvede pneumatiku na trh s autopříslušenstvím v roce 2022 zprvu ve 30 rozměrech mezi 225/40ZR18 92Y XL a 305/35R23 111Y XL. O vynikající přilnavost na suché a mokré vozovce se zasloužily zejména dva prvky. Jednak asymetrický profil běhounu pneumatiky s funkčně oddělenou vnitřní a vnější stranou a jednak inovativní pryžová směs. Ta vychází i z technologií, které vznikly při společném vývoji verzí OE pro výrobce automobilů jako Mercedes-AMG a BMW M Automobile.

Přečtěte si také:   Pirelli představuje nejsportovnější pneumatiku semi-slick pro silniční vozy. Jako první ji dostalo Pagani Utopia

Yokohama ADVAN Sport V107 je navíc první pneumatikou na trhu s příslušenstvím značky Yokohama, která má unikátní strukturu Power-Crown-Belt-Cover, u níž se používají aramidová vlákna s vysokou tuhostí. Za lepší přilnavostí stojí navíc i nový, vylepšený profil patky. Tyto nové konstrukční znaky podporují excelentní stabilitu řízení a podílejí se na vysokém jízdním komfortu při vysokých rychlostech.