Alu kola

RONAL GROUP: Novinky na výstavě Essen Motor Show 2018

Messestand_RONAL GROUP_EMS17

Společnost RONAL GROUP, jeden z nejvýznamnějších výrobců disků z lehkých slitin pro osobní a užitkové automobily, bude mít i letos své zastoupení na výstavě Essen Motor Show. Od 1. do 9. prosince 2018 bude společnost v hale 7 na stánku E19 vystavovat své nejnovější produkty ze sortimentu značek RONAL, SPEEDLINE CORSE a SPEEDLINE TRUCK. Navíc bude možné vyhrát exkluzivní taxi jízdy v automobilu „Zetti“, což je familiérně označované závodní BMW Z4 GT3 společnosti RONAL.

K nejvýznamnějším exponátům na stánku bude patřit disk RONAL R50 AERO v provedení Racing zlatá-leštěný okraj. V podobě tohoto designu představuje společnost RONAL GROUP svůj jubilejní disk pro rok 2019 – v tomto roce totiž tento podnik slaví své 50. narozeniny! Disk RONAL R50 AERO se stává pokračovatelem kultu klasických disků s paprsky uspořádanými jako lopatky turbíny za účelem chlazení brzd. Uzavřenému tvaru a z něj vyplývající aerodynamice vděčí také za své označení. Jubilejní verze designu RONAL R50 bude k dostání ve velikostech 7.5×16 palců a 8.0×18 palců.

Z prestižního sortimentu značky SPEEDLINE CORSE se zde představí disk SL6 Vettore v atraktivním designu s pěti dvojitými paprsky, nově ve velikosti 20 palců. Tento disk přesvědčí a současně nadchne svým výrazně sportovním a dynamickým vzhledem a současně díky použití technologií flowforming a laserového obrábění splňuje také nejvyšší požadavky z hlediska nízké hmotnosti a kvality. Design SL6 Vettore bude vystaven ve třech povrchových provedeních, Jetblack-čelně leštěné, Bronz-mat-čelně leštěné a Jetblack-mat s červenými paprsky.

Na stánku společnosti RONAL GROUP budou vedle toho odhaleny tři další zbrusu nové sportovní designy: Jeden disk ze sortimentu značky RONAL a dva z výrobního programu značky SPEEDLINE CORSE.

Stejně jako v posledních letech bude na letošní výstavě Essen Motor Show opět vystaven jeden z vozů, které se účastnily 24hodinového závodu: tentokrát mohou návštěvníci obdivovat vůz RONAL „Zetti“ BMW Z4 GT3 a vyhrát taxi jízdy ve druhém exempláři vozu „Zetti“ v aréně motoristického sportu. Během prvního víkendu budou na stánku navíc přítomni všichni tři jezdci tohoto závodního vozu a budou zde k dispozici k společnému focení a autogramiádě. Po skončení veletrhu proběhne dále losování ze všech účastníků o VIP víkend pro dvě osoby na Nürburgringu včetně taxi jízd a rovněž o sadu disků RONAL nebo SPEEDLINE CORSE.

Přečtěte si také:   RONAL GROUP odhaluje podrobnosti o motorsportovním kole pro Lamborghini SC63

Veletržní stánek společnosti RONAL GROUP s jejími značkami RONAL, SPEEDLINE CORSE a SPEEDLINE TRUCK se na výstavě Essen Motor Show 2018 nachází v hale 7, stánek E19.