Pneumatiky Letní pneumatiky

Nová pneumatika Firestone Firehawk Sport poskytuje výkony a kvality, na které se sportovní řidiči mohou spolehnout

Firestone Firehawk Sport je nejnovější vysoce výkonnou letní pneumatikou značky Firestone pro řidiče, kteří chtějí mít za všech okolností pocit naprosté kontroly nad vozem. Nová pneumatika nabízí okamžité reakce na řízení, výjimečnou adhezi na mokru a excelentní brzdění na suchu1.

Značka Firestone je odjakživa spojována s mimořádně výhodným poměrem mezi cenou a výkonem a proslula také kombinací dokonalých provozních vlastností a spolehlivosti. Značka založená před více než jedním stoletím přenáší po celou dobu své existence svou filozofii a průkopnického ducha na silnice a závodní okruhy. Nejnovější přírůstek v produktové řadě značky Firestone navazuje na její bohatou historii. Pneumatika Firehawk Sport byla totiž zkonstruována s ohledem na očekávání a požadavky vášnivých řidičů.

Nová pneumatika, vyvinutá a vyráběná v Evropě, nabízí vynikající ovladatelnost a spolehlivou adhezi na jakémkoli povrchu a v jakýchkoli podmínkách. Je ideální volbou pro řidiče, kteří chtějí objevovat novou podobu radosti z jízdy. Pneumatika Firestone Firehawk Sport je určena pro všechny sportovní řidiče a svými vlastnostmi uspokojí širokou škálu řidičských osobností – od řidičů, kteří pravidelně překonávají dlouhé vzdálenosti, až po automobilové fanatiky – přičemž nedělá žádné kompromisy z hlediska bezpečnosti, ani cenové dostupnosti.

Přečtěte si také:   Nové letní a celoroční pneumatiky Nokian Tyres vynikají díky výjimečným testovacím možnostem ve zkušebních centrech

Špičkové výkony realizované novým dezénem

Pneumatika Firestone Firehawk Sport reaguje pohotově na řízení, poskytuje řidiči maximální ovladatelnost vozu a zatáčky umožňuje projíždět vysokými rychlostmi. Za těmito vlastnostmi stojí sportovní profil pneumatiky s asymetrickým dezénem a virtuálně optimalizovanou styčnou plochou. To vše zvyšuje jistotu při řízení.

Nová pneumatika poskytuje také vynikající ovladatelnost a adhezi na mokrém povrchu, která je na informačním štítku EU doložena hodnocením A. Základem pro dosažení těchto excelentních provozních vlastností je optimalizované rozmístění žeber a drážek, variabilní profil žeber a inovativní technologie mísení směsi.

Firestone_Firehawk-Sport_3-4_FS-Logo_RGB small

V porovnání s předchozí pneumatikou Firehawk SZ90mu poskytuje pneumatika Firestone Firehawk Sport řidičům výjimečné výkony také při brzdění na suchu s brzdnou vzdáleností, která je o 9 % kratší1. K tomu přispívá samozřejmě také sportovní profil pneumatiky v kombinaci s optimalizovanou hloubkou drážek a dezénu.

Pneumatika, která navazuje na bohatou historii značky Firestone, jež nemá obdoby

Nová pneumatika Firestone Firehawk Sport bude k dispozici ve 36 rozměrech pro kola s průměrem ráfku od 18 do 20 palců. Nabídka tak pokryje širokou škálu vozidel pro každodenní provoz i sportovních automobilů. Výhody nové pneumatiky Firehawk Sport mohou využívat všichni sportovní řidiči na velmi rozmanitých vozech s tradičními i elektrickými pohony.

Přečtěte si také:   Proč se na léto rozhodnout pro prémiové pneumatiky. Stojí víc na začátku, ale déle vydrží a jsou bezpečnější

„Firestone Firehawk Sport je pneumatika, která dokonale vystihuje ducha značky Firestone,“ řekl Steven De Bock, viceprezident společnosti Bridgestone EMIA odpovědný za divizi pneumatik pro náhradní spotřebu a originální výbavu. „Ztělesňuje spolehlivost a záruku kvality, jíž je značka Firestone proslulá již více než 100 let – a současně zůstává cenově dostupná. Ale je to také pneumatika, která znovu probudí v našich zákaznících vášeň pro řízení nebo ji posune na ještě vyšší úroveň.“

„Je to pneumatika, která odvádí tvrdou práci, abyste si mohli jízdu pořádně užívat. Pomůže vám vnímat síly působící mezi volantem a vozovkou a současně pro vás bude zárukou, že budete mít situaci za všech okolností pod kontrolou,“ dodal na závěr Steven De Bock.