Magazín

Majitelé pneuservisů, zpozorněte! Chytrý pneuservis je ziskovější až o 20 %

pneuservis-Supersaas

Pokud vlastníte pneuservis, pravděpodobně se hrozíte, že se vám za pár dnů začnou tvořit kolony před provozovnou, protože majitelé motorových vozidel nechávají přezouvání na zimní pneumatiky na poslední chvíli. Ovšem ve vašich silách není vyhovět všem zákazníkům, a proto některé musíte odřeknout, čímž ztrácíte i peníze. Přitom stačí málo. Jestliže nechcete přijít o zakázky, začněte využívat rezervační systém.

Jak to funguje?

V první řadě umístíte rezervační systém Supersaas na svou webovou stránku, prostřednictvím něhož se budou zákazníci objednávat na přezutí pneumatik. Výhodou je, že od zákazníků získáte touto cestou jejich e-mailové adresy, a tak krátce před další sezónou rozešlete všem zaregistrovaným uživatelům e-mail s nějakou časově omezenou akcí, například je nalákáte na soutěž, slevu či jinou výhodu. Tím pádem si rozložíte zakázky do celého měsíce, a tak budete moci přijmout více zákazníků, čímž si zvýšíte zisky až o 20 %.

Skrze rezervační systém oslovíte zákazníky zavčasu, čímž před hlavní sezónou stihnete zrealizovat více zakázek.

Jaké výhody má rezervační systém?

Online rezervační systém nabízí spoustu předností, kvůli nimž se spousta pneuservisů rozhoduje pro jeho vložení na webovou stránku.

  • Rezervace přijímá 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.
  • Automaticky zákazníkům připomíná e-mailem či SMSkou, že jsou objednaní do pneuservisu.
  • Šetří spoustu času oproti telefonním rezervacím.
  • Zvýší počet zakázek, a tím i vaše příjmy.

Hlavní nápor před sezónou zvládnete bez stresu a lépe, neboť budete mít zorganizované návštěvy.

Potěší vás, že rezervační systém pro pneuservisy Supersaas není nijak složitý, tudíž se nemusíte obávat toho, že byste se v něm nevyznali. Pokud nejste technologiemi políbení a budete mít jakékoliv dotazy týkající se systému, obraťte se přímo na zákaznickou podporu, kde vám budou proškolení pracovníci nápomocní.