News

Dunlop Sport All Season: Dunlop vstupuje na trh celoročních pneumatik

Dunlop_Sport_All_Season-celorocni_pneu

Dunlop doplňuje portfolio o nově na trh uváděné pneumatiky Dunlop Sport All Season. První celoroční pneumatiky značky jsou uzpůsobeny pro provoz v širokém teplotním rozmezí a nabízejí výjimečné brzdné vlastnosti na mokré a kluzké vozovce.

„Dunlop Sport All Season byly navrženy tak, aby nabídly prémiovou výkonnost v podnebí s mírnými zimami,“ řekl Mike Rytokoski, marketingový ředitel společnosti Goodyear, a dále dodal: „S certifikací sněhové vločky ve skalním masivu se Sport All Season dokážou vyrovnat s jakýmikoli povětrnostními podmínkami – suchem, mokrem i sněhem,“ dodává.

Značka Dunlop, která je součástí portfolia společnosti Goodyear, těžila při svém vstupu do segmentu celoročních pneumatik z jejích mimořádných odborných znalostí a zkušeností. Vynálezce celoročních pneumatik Goodyear nedávno uvedl na trh pneumatiky Vector 4Seasons Gen-3, důstojného nástupce Vector 4Seasons Gen-2 – celoročních pneumatik, které v tomto segmentu získaly více ocenění než výrobky jakékoli jiné značky.

Přečtěte si také:   Goodyear spolupracuje na konceptu Opel Experimental. Dodává na něj pneumatiky

Dunlop Sport All Season představují jedinečný koncept s žebrovým dezénem a třemi důležitými konstrukčními prvky. Díky konstrukci s tvarovými zámky pneumatiky nabízejí výjimečnou ovladatelnost na suchém povrchu. Kombinace silných podkladových pláten a pevné svrchní vrstvy podporuje sportovní jízdu v zatáčkách tím, že vozu dodává lepší stabilitu.

Běhoun „aqua-eject“ vytlačuje vodu a podává silný brzdný výkon na mokrém povrchu; jeho vysoceobjemové podélné dezénové drážky a radiální záběrové hrany zajišťují důkladnější styk s vozovkou tím, že urychlují odvod vody ze stopy.

Dunlop Sport All Season jsou také opatřeny směsí, která se přizpůsobuje jakémukoli počasí a je zárukou optimální výkonnosti za jakýchkoli teplot a povětrnostních podmínek. Multifunkční polymerová směs dopomáhá k tomu, aby si pryž udržela pružnost v širokém rozmezí teplot.

Přečtěte si také:   Hankook představuje novou celoroční pneumatiku pro elektromobily iON FlexClimate

„Dunlop je hrdý na to, že vstupuje na trh celoročních pneumatik s produktem přizpůsobeným potřebám spotřebitelů, kteří si stále častěji pořizují celoroční pneumatiky a očekávají, že budou skvěle fungovat za sucha i za mokra,“ uzavřel Mike Rytokoski.

Nabídka pneumatik Dunlop Sport All Season zahrnuje 31 produktových čísel v rozmezí rozměrů 14 až 18 palců. Zahájení prodeje je plánováno na říjen.