Pneumatiky Zimní pneumatiky

Zimní pneumatiky Hankook bodují v nezávislých testech

20200917_Hankooks_new_winter_icept_evo_3_&_winter_i_cept_evo_3_X5

Výrobce pneumatik Hankook ve své zimní řadě pneumatik nabízí dva vynikající produkty – zimní pneumatiky Winter i*cept RS 2 a nové Winter i*cept evo 3. Oba modely jsou obzvláště dobrou volbou na nadcházející zimní sezónu. Tyto modely pneumatik Hankook se umístily na předních místech v několika nezávislých testech pneumatik, které provedly evropské obchodní organizace a magazíny. Nový vlajkový produkt společnosti Hankook, Winter i*cept evo 3, získal v roce svého uvedení na trh od předního evropského automobilového magazínu Auto Bild a jeho přidruženého časopisu Auto Bild Sportscars dvakrát nejvyšší hodnocení „Exemplární“, zatímco model winter i*cept RS 2 získal vysoké hodnocení „Dobré“ od největšího německého automobilového klubu ADAC a jeho evropských partnerů. Kromě toho se také dostal mezi jediné dva vzorky, které od předního britského automobilového časopisu Auto Express obdržely doporučení k nákupu. Kromě toho model i*cept RS 2 dostal od renomovaného německého automobilového časopisu Auto Zeitung další ocenění – „velmi doporučujeme“ a „nejlepší svého druhu v poměru cena/výkon“. Výrobce pneumatik i nadále s těmito výsledky testů v roce 2020 navazuje na své četné úspěchy z předchozích let.

Neu-Isenburg, Německo, 20. října 2020 – Ten, kdo se v nadcházejícím chladném období bude spoléhat na pneumatiky Hankook, udělá dobrou volbu – opět to potvrzují výsledky nezávislých testů pneumatik (viz tabulka níže) prováděných známými automobilovými časopisy a kluby. Výrobce prémiových pneumatik vstupuje do této zimní sezóny s několika vynikajícími produkty. Zimní pneumatiky Winter i*cept evo 3 a Winter i*cept RS 2 dosáhly v testech velmi dobrých výsledků. Nezávislí testeři ocenili zejména vyvážený výkon pneumatik Hankook.

Přečtěte si také:   Goodyear radí, jak lépe zvládat jízdu v zimě. Naučte se, jak se stát v zimě sebejistějším řidičem

„Jsme hrdí na to, že naše výrobky opět prokazují, že je Hankook prémiovým výrobcem vysoce kvalitních zimních pneumatik, které získávají působivé výsledky v nezávislých testech,“ říká Sanghoon Lee, prezident Hankook Tire Europe. „To, že naše zimní pneumatiky v těchto výkonnostních testech pravidelně dosahují dobrých a velmi dobrých výsledků ukazuje, že našim koncovým uživatelům nabízíme atraktivní produkty v různých segmentech, na které se mohou vždy spolehnout i ve stále náročnějších klimatických podmínkách.“

Výsledky testů

Média: Vzorek: Testovaná velikost: Výsledek testu: Edice:
Auto Bild Winter i*cept evo 3 245/45 R18 „Exemplární“ 38/2020
Auto Bild Sportscars Winter i*cept evo 3 225/40 R18 „Exemplární“ 11/2020
Auto Zeitung Winter i*cept RS 2 205/55 R16 „Velmi doporučujeme“ a

„Nejlepší poměr cena-výkon“

24/2020
Adac.de Winter i*cept RS 2 205/55 R16 „Dobré“ 22 září 2020
Auto Express.co.uk Winter i*cept RS 2 205/55 R16 „Doporučujeme“ 25. září 2020

Zimní pneumatiky Winter i*cept evo 3, které získaly své první nejvyšší ocenění v roce svého uvedení na trh, byly vyvinuty speciálně na silnice v zimních podmínkách střední a západní Evropy a jsou k dispozici již ve více než 90 velikostech pro osobní automobily i SUV. Vývojoví inženýři společnosti Hankook poprvé zvolili na nejnovější zimní vlajkové lodi společnosti směrový dezén běhounu. Ten umožňuje nejen vynikající přilnavost na sněhu, ale také účinně pomáhá snižovat riziko aquaplaningu. To potvrzuje i test, který provedl magazín „Auto Bild Sportscars“, který pneumatikám v testu udělil ocenění „Exemplární“ a potvrzuje, že zimní pneumatiky Winter i*cept evo 3 nejenže mají exemplární jízdní vlastnosti na vlhkých i zasněžených svazích, ale pomáhají i při aquaplaningu zvýšením bezpečnosti a precizním ovládáním (Auto Bild Sportscars, 11/2020). K podobnému závěru došel i Auto Bild, největší evropský automobilový magazín. Podle magazínu Auto Bild nové zimní pneumatiky s velmi vysokou výkonností nadchly zejména svým „sportovním výkonem na mokrých i suchých površích, vhodností na sníh“ a „krátkou brzdnou dráhou v zasněžených a mokrých podmínkách“. I zde nové Winter i*cept evo 3 získaly celkové hodnocení „Exemplární“ (Auto Bild, 38/2020).

Hankook představuje nové zimní pneumatiky Winter i*cept evo 3 & Winter i*cept evo 3 X. Už slaví úspěch v testu (2020)

Winter i*cept RS 2, úspěšný model Hankook pro vozidla nižší střední a střední třídy v našich zeměpisných šířkách, jako je střední a východní Evropa byly též vysoce oceněny, a to v prestižním testu, který provedl ADAC a jeho partneři pro mezinárodní spolupráci. Winter i*cept RS 2 získaly od svého uvedení na trh již mnoho ocenění. Testery oslnily svým výkonem na suchých, mokrých i zasněžených vozovkách, skvělým počtem najetých kilometrů i nízkou spotřebou paliva. (Adac.de, 22. září 2020). Renomovaný německý automobilový časopis Auto Zeitung testoval pneumatiky Hankook Winter i*cept RS 2 a ohodnotil je ve svém komplexním testu zimních pneumatik jako výkonnostního šampiona známkou „velmi doporučujeme“ (Autozeitung.de, 14. října 2020: Auto Zeitung, 24/2020). Pneumatiky Winter i*cept RS 2 testoval i přední britský automobilový magazín Auto Express. Opět se ukázalo, že pneumatika je „skvěle univerzální“ a dostala jednoznačné doporučení k nákupu, které mimochodem dostaly jen 2 z 9 testovaných pneumatik renomovaných značek (Auto Express.co.uk, 25 září 2020).