Magazín

Zdokonalte se v jízdě na motorce. Jak na to?

Patříte mezi nadšené motorkáře? Nebo teprve chcete do správné techniky jízdy proniknout? Ať tak nebo tak, možná vás zaujme motoškola Přijďte se projet a její intenzivní týdenní kurzy. Na co se v rámci nich můžete těšit?

Co vás na týdenním kempu čeká

Motoškola Přijďte se projet nabízí týdenní autoškolu na motorku, který vám intenzivní cestou předá spoustu důležitých znalostí. V rámci kurzu si vychutnáte jízdu nejen na klasické silnici, ale také v terénu, na okruhu či na trialu. Těšit se dále můžete na rozmanitá dovednostní cvičení a spoustu soutěží. Po skončení celodenních jízd na vás poté čeká bohatý doprovodný program a klidné posezení s lidmi, kteří jsou podobně naladění.

Kurz se skvělou základnou

Zmíněná motoškola nově disponuje svým vlastním zázemím v Desné, mezi Poličkou a Litomyšlí. Právě zde totiž koupila vlastní dům s hospodou, který vám poslouží pro pohodové ubytování a chutné občerstvení. Z tohoto místa vás navíc na jednotlivé jízdy budou vozit, díky čemuž se v tomto směru nemusíte vůbec o nic starat.

Každý večer je dále pro účastníky kurzu připraven dobrovolný doprovodný program. V rámci něj se naučíte například to, jak na údržbu motorky a jak na správnou techniku jízdy. Nechybí ani teoretické informace zaměřené na jízdu na motorce.

Přečtěte si také:   Goodyear představil pneumatiky z 90 % trvale udržitelných materiálů

Vyzkoušíte si různé stroje

Další výhodou týdenního kempu je fakt, že si budete moct vyzkoušet jízdu na různých typech strojů z flotily BMW. A pomyslnou třešničkou na dortu je skutečnost, že se budete moct potkat s mistrem republiky a mistrem Evropy.

Více informací o motoškole najdete na www.prijdteseprojet.cz.