Magazín

Zdokonalte se v jízdě na motorce. Jak na to?

Patříte mezi nadšené motorkáře? Nebo teprve chcete do správné techniky jízdy proniknout? Ať tak nebo tak, možná vás zaujme motoškola Přijďte se projet a její intenzivní týdenní kurzy. Na co se v rámci nich můžete těšit?

Co vás na týdenním kempu čeká

Motoškola Přijďte se projet nabízí týdenní autoškolu na motorku, který vám intenzivní cestou předá spoustu důležitých znalostí. V rámci kurzu si vychutnáte jízdu nejen na klasické silnici, ale také v terénu, na okruhu či na trialu. Těšit se dále můžete na rozmanitá dovednostní cvičení a spoustu soutěží. Po skončení celodenních jízd na vás poté čeká bohatý doprovodný program a klidné posezení s lidmi, kteří jsou podobně naladění.

Kurz se skvělou základnou

Zmíněná motoškola nově disponuje svým vlastním zázemím v Desné, mezi Poličkou a Litomyšlí. Právě zde totiž koupila vlastní dům s hospodou, který vám poslouží pro pohodové ubytování a chutné občerstvení. Z tohoto místa vás navíc na jednotlivé jízdy budou vozit, díky čemuž se v tomto směru nemusíte vůbec o nic starat.

Každý večer je dále pro účastníky kurzu připraven dobrovolný doprovodný program. V rámci něj se naučíte například to, jak na údržbu motorky a jak na správnou techniku jízdy. Nechybí ani teoretické informace zaměřené na jízdu na motorce.

Vyzkoušíte si různé stroje

Další výhodou týdenního kempu je fakt, že si budete moct vyzkoušet jízdu na různých typech strojů z flotily BMW. A pomyslnou třešničkou na dortu je skutečnost, že se budete moct potkat s mistrem republiky a mistrem Evropy.

Více informací o motoškole najdete na www.prijdteseprojet.cz.