Život řidiče

Zažijte Itálii na motorce

test-2019-Honda-GL-1800-Gold-Wing

Přemýšlíte o tom, kam se letos vydat na dovolenou? Řadíte se mezi vášnivé milovníky jízdy na motorce? V tom případě zbystřete. Jednou z možností je užít si Itálii v sedle silného stroje.

Využijte organizovaný motovýlet

Dovolenou na motorce si jistě můžete zařídit na vlastní pěst. Pokud si ale chcete ušetřit starosti a čas, můžete využít organizované motovýlety. Takové nabízí právě motoškola Přijďte se projet, díky čemuž se můžete podívat nejen do malebné Itálie. Stačí si jen vybrat vhodný termín.

V Itálii se můžete těšit na skvělé ubytování, které se nachází pouhých 30 km od mezinárodního letiště v Pise. Díky tomu nestrávíte dopravou na místo příliš mnoho času. Samotné ubytování vás pak přivítá typickou italskou pohostinností, útulným prostředím, osvěžujícím bazénem i skvělým jídlem a pitím.

Kde budete v Itálii jezdit

Zmíněná motoškola v rámci těchto expedic vždy navrhuje několik druhů tras. Díky tomu skvěle pokryje potřeby nejen ostřílených jezdců, ale i začátečníků, kteří si chtějí jízdu na motorce teprve v klidu osahat. Vychutnat si proto můžete jízdu na skvělých italských šotolinách, kochat se výhledem na moře i na hory. Zkrátka a jednoduše zažijete od každého něco.

Velkou výhodou je také možnost si přímo na místě zapůjčit motorku z flotily BMW. Díky pestré nabídce strojů si na své jistě přijde každý. Navíc máte možnost si motorky s jednotlivými účastníky expedice střídat a vyzkoušet tak klidně každý den něco jiného.

Více informací o motoškole najdete na www.prijdteseprojet.cz.