Alu kola

RONAL R65 je nově v nabídce i v provedení Cerium Grey

RONAL R65_CG_5L_pers

Elegantně tvarovaný disk RONAL R65 je od nynějška k dostání ve třech povrchových úpravách: vedle provedení Stříbrná a Jetblack-mat je tento disk nyní k dispozici také v úpravě Cerium Grey.

V případě designu RONAL R65 se jedná o klasický disk s dvojitými paprsky v moderní interpretaci. S nově nabízeným exkluzivním lakováním Cerium Grey uvádí tento disk tvar, funkčnost a design do dokonalého souladu. Se svými pěti strukturovanými, až k vnějšímu okraji prodlouženými dvojitými paprsky působí podmanivě lehce a dynamicky.

Disk RONAL R65 byl doposud nabízen v povrchových úpravách Stříbrná a Jetblack-mat s upevněním na pět otvorů ve velikostech 16, 17 a 18 palců a rovněž s upevněním na čtyři otvory s průměrem 16 palců. V reakci na poptávku na trhu po dalším povrchovém provedení zavedla nyní společnost RONAL GROUP novou barvu Cerium Grey. Ta se zvlášť vyjímá u vozů v tmavých odstínech nebo v bílé barvě a hodí se pro letní i pro zimní období roku. Disk R65 v provedení Cerium Grey je k dostání ve velikostech 16 až 18 palců s vybranými roztečemi montážních otvorů, a najde proto velmi mnohostranné uplatnění.

Veškeré disky RONAL se vyrábějí v Evropě v kvalitě odpovídající prvotnímu vybavení nových vozů.