Alu kola

RONAL R62 od nynějška také pro nové Audi RS 3

Disk RONAL R62 s trendovými designovými prvky je nyní k dostání také pro nové Audi RS 3 (8V) a rovněž pro mnohé další vozy střední a kompaktní třídy.

RONAL R62 je první disk značky RONAL, který díky barevným designovým prvkům dokáže celým diskům propůjčit individuální vzhled. Milovníci aut mohou tento hliníkový disk nechat osadit trendovými barevnými aplikacemi z plastu, díky kterým jejich disky R62, a tím také celý vůz, jistě přitáhnou nejeden nadšený pohled.

Disky RONAL R62 lze objednávat s aplikovanými designovými prvky, nebo také bez nich, přičemž individuální úprava disků je možná i dodatečně. Aplikace jsou momentálně k dostání v červené, zelené a modré barvě.

Disk R62 s povrchovou úpravou jetblack-mat-čelně leštěný je nově v prodeji ve velikosti 8.0×19 palců, a hodí se tak mimo jiné i pro aktuální model Audi RS 3 (8V) a další sportovní vozy střední a kompaktní třídy.

Veškeré disky RONAL a SPEEDLINE CORSE od této společnosti disponují povolením k provozu a odpovídajícími registracemi pro systémy kontroly tlaku v pneumatikách (TPMS).