ronal

RONAL GROUP získává ‚5 Star Award‘ od společnosti Kia

Skupina RONAL GROUP, v celosvětovém měřítku jeden z předních výrobců disků z lehkých kovů pro automobily a užitková vozidla, vstupuje jako první evropský dodavatel do exkluzivního „spolku 5 hvězd“ tvořeného nejlepšími dodavateli společnosti Hyundai Motor Group. Dne 16. dubna se konalo slavnostní předání ocenění v pobočce společnosti Kia Motors Slovakia v Žilině.

Ocenění ‚5 Star Award‘ je jedno z nejvyšších vyznamenání, která koncern Hyundai Motor Group uděluje svým dodavatelům. V rámci oslavy bylo toto ocenění převzato zástupci společnosti RONAL GROUP. Vyznamenán byl závod koncernu RONAL GROUP v Jelczi, Polsko, který získal Quality Award za úspěšné absolvování auditů.

V říjnu 2012 byla zahájena významná spolupráce společnosti RONAL GROUP s korejským automobilovým koncernem. „Pro mne a celý tým je to, že jsme byli oceněni vyznamenáním ‚5 Star Award‘, mimořádně pozitivní zpráva a jsme hrdí na to, že jsme toto vyznamenání získali jako první dodavatel v Evropě. Toto ocenění podtrhává náš závazek ve smyslu nabízet všem zákazníkům neustále ty nejlepší produkty a nejlepší možný servis,“ uvedl Patrick Lämmli, Vice President Sales z koncernu RONAL GROUP.

Pressefoto_5 Star Award