Magazín

Pneumatiky Hankook Ventus S1 evo 3 v originální výbavě BMW i4

20220413_Hankooks_Ventus_S1_evo_3_named_original_equipment_for_the_BMW_i4_01

Výrobce prémiových pneumatik Hankook dodává své Ultra-High-Performance (UHP) pneumatiky jako originální vybavení pro BMW i4 Gran Coupé. Jedná se o smíšené obutí v rozměrech 18 a 19 palců. Pneumatiky o rozměru 19 palců lze navíc zvolit v provedení run-flat a 18“ palcové pneumatiky na všechna kola. Na BMW i4 jsou použity Ultra-High-Performance (UHP) pneumatiky typu Ventus S1 evo 3.

„Vyladění pneumatiky pro použití na elektrickém vozidle jako BMW i4 je obzvláště složité,“ říká Sanghoon Lee, prezident společnosti Hankook Tire Europe. „Nyní se proto vyplácí, že jsme před lety masivně rozšířili náš výzkum v této oblasti. S vozidlem BMW i4 dále posilujeme naši pozici na poli sportovních elektromobilů, což mě velmi těší.“

Ventus S1 evo 3 – dobrá volba pro BMW i4

Pneumatika Ventus S1 evo 3 kombinuje zesílený bok s velmi pevným jádrem patky pro sportovně dynamické jízdní vlastnosti a přesnost řízení. Mimořádně lehká kostra z rayonu a speciální aramidový kompozitní materiál v oblasti pásu navíc částečně omezují nežádoucí nárůst obvodu pláště i při velmi vysokých rychlostech, což má rovněž pozitivní vliv na jízdní stabilitu a přesnost řízení. Potřebnou přilnavost a vynikající trakční a brzdný výkon zajišťuje speciální směs běhounu s použitím vysoce účinných přírodních pryskyřic.