Pneumatiky Autobusové pneumatiky

Pneumatiky Hankook pro autobusy a nákladní vozidla v roce 2019

csm_20190306_The_2019_truck_and_bus_tyre_year_with_Hankook_f7d1b52eef

Výrobce Hankook se chystá také letos vystavovat na mnohých veletrzích a akcích, týkajících se segmentu autobusů a nákladních vozidel. Hankook letos představí své portfolio pneumatik pro autobusy a nákladní vozidla mimo jiné během akce Truck Grand Prix na závodním okruhu Nürburgring, během veletrhu Commercial Vehicle Show v britském Birminghamu, na italském veletrhu Autopromotec v Bologni, jakož i v Mnichově během veletrhu Transport Logistic. Výrobce pneumatik plánuje svoji účast na více než 15 evropských veletrzích a akcích, týkajících se autobusů a nákladních vozidel.
­
­Také letos představí výrobce prémiových pneumatik svá optimalizovaná řešení pro mnohé aktuální výzvy v segmentu autobusů a nákladních vozidel. Svůj sortiment nákladních a návěsových dezénů výrobce prezentoval již letos koncem února na rakouské akci AutoZum v Salzburgu a během italského veletrhu Transpotec ve Veroně. V první polovině roku následuje účast na veletrhu užitkových vozidel na birminghamském výstavišti National Exhibition Centre (NEC), kde se od 30. dubna do 2. května Hankook představí na veletržním stánku 5B50. Poté následuje účast na důležitém veletrhu Autopromotec v Bologni od 22. – 26. května, v hale 20 na stánku A70. Kromě toho uvidíme pneumatiky Hankook letos v létě od 19. – 21. července již popáté ve velkém stánku na akci ADAC Truck Grand Prix na závodním okruhu Nürburgring. To nejlepší z produktů, které na uvedených veletrzích a akcích uvidíme, jsou mimo jiné pneumatiky pro smíšený provoz, doplňující stávající produktovou sérii Smart Work, určenou pro staveniště. Dále se můžeme těšit na pneumatiky pro autobusy Smart City AU04+ v rozměru 315/60 R 22.5, které se mimo jiné používají k provozu městských elektrických autobusů.

„Naše portfolio nákladních a autobusových pneumatik jsme od loňského roku ještě více rozšířili a máme radost, že také letos můžeme zákazníky a návštěvníky našich veletržních stánků překvapit novinkami z našeho vývoje. Určitě se můžeme znovu pochlubit naší viditelnou účastí na mnohých akcích a veletrzích, konaných napříč evropským trhem. Spolu s týmem Hankook se těším, až se během letošních důležitých akcí osobně setkáme s našimi zákazníky a partnery,“ vysvětluje Guy Heywood, marketingový a strategický ředitel společnosti Hankook pro nákladní a autobusové pneumatiky v Evropě.

Pneumatiky Hankook dále uvidíme v květnu na maďarském veletrhu Bus Expo v Budapešti a na německém veletrhu Transport Logistic od 4. – 7. června, jakož i na francouzském veletrhu Solutrans v Lyonu od 19. – 23. listopadu.

Předběžný přehled veletrhů:

  • Commercial Vehicle Show, Birmingham, Velká Británie: 30. duben – 2. květen 2019
  • Bus Expo, Budapešť, Maďarsko: 8. květen 2019
  • Autopromotec, Bologna, Itálie: 22. – 26. května 2019
  • Transport Logistic, Mnichov, Německo: ;4. – 7. června 2019
  • Truck Grand Prix, Nürburgring, Německo: 19. – 21. července 2019
  • Solutrans, Lyon, Francie: 19. – 23. listopadu 2019