Pneumatiky Motocyklové pneu

Nové pneumatiky Battlax Scooter SC2 a SC2 Rain nedělají žádné kompromisy!

Bridgestone vylepšil svou řadu pneumatik pro skútry nejmodernějšími technologiemi ze světa motocyklových pneumatik Battlax. Majitelé velkých skútrů mají nyní na výběr sportovní pneumatiku Battlax Scooter SC2 a cestovní pneumatiku Battlax Scooter SC2 Rain pro každodenní cestování.

Nico Thuy, vedoucí oddělení „Europe – Motorcycle“ ve společnosti Bridgestone EMEA, k tomu říká: „Bridgestone ještě pečlivěji naslouchal požadavkům a přáním zákazníků, a proto vyvinul dvě verze nových pneumatik Battlax pro skútry, které jsou vhodné pro různé způsoby používání a jízdní styly. A díky využití našich nejlepších technologií pro pneumatiky Battlax u obou verzí slibují pneumatiky Battlax Scooter SC2 a SC2 Rain jezdcům nepřekonatelné provozní vlastnosti.“

Battlax Scooter SC2: sportovní pneumatika pro velké skútry

Pneumatika Battlax Scooter SC2 se zaměřuje na nejlepší možné provozní vlastnosti na suchém povrchu a při jejím vývoji nalezly uplatnění nejmodernější technologie, použité u pneumatiky Battlax Hypersport S21. Jezdci ocení snadné řízení sportovního skútru a potěšení z jízdy, které pneumatika SC2 umožňuje díky své vyspělé konstrukci.

„Hypersportovní“ dezén běhounu pneumatik SC2 pro přední a zadní kolo poskytuje optimální tuhost, styčnou plochu s povrchem vozovky a adhezi díky novým směsím, které byly vybrány na základě jejich vynikající adheze na suchém povrchu za všech provozních teplot.

Běhoun pneumatiky pro zadní kolo s technologií třísekční směsi nabízí jezdcům to nejlepší z obou světů: vysokou úroveň adheze a maximální pocit kontaktu s vozovkou při průjezdu zatáčkou díky optimalizované směsi v ramenní oblasti a velkou odolnost vůči opotřebení, jíž se vyznačuje směs v prostřední části běhounu. Zároveň je zajištěna nejvyšší úroveň provozních vlastností po celou dobu životnosti pneumatiky.

Battlax SC2 Rain: cestovní pneumatika pro bezpečné každodenní cestování a pocit jistoty na mokru

Battlax Scooter SC2 Rain poskytuje výjimečnou trakci a ovladatelnost na mokrém povrchu, čímž podporuje jezdce na skútrech při jejich každodenním cestování. Základem vývoje se staly technologie, představené s novou pneumatikou Battlax Sport Touring T31, jež slibují bezpečnou jízdu a maximální pocit jistoty v jakýchkoli podmínkách.

Přečtěte si také:   Nokian Tyres představuje symbol ELECTRIC FIT, který pomáhá řidičům elektromobilů najít vhodné pneumatiky pro jejich vozy

Pneumatiky SC2 Rain pro přední a zadní kolo používají dezén běhounu sportovní cestovní pneumatiky Battlax T31, který harmonicky kombinuje stabilitu při jízdě přímým směrem a pohotové reakce při změnách směru jízdy. Provozní vlastnosti na mokru optimalizují kromě vyššího podílu drážek pro účinnější odvádění vody ze stopy také nové pryžové směsi s vysokým obsahem siliky. Pneumatiky díky tomu nabízejí výjimečnou adhezi na chladném a mokrém povrchu.

I v tomto případě zaručuje běhoun s technologií třísekční směsi3 mimořádnou adhezi a pocit bezpečného kontaktu s vozovkou při průjezdu zatáčkou díky optimalizované směsi v ramenní oblasti a značnou odolnost vůči opotřebení, jíž se vyznačuje směs v prostřední části běhounu. Zároveň je zachována nejvyšší úroveň provozních vlastností po celou dobu životnosti pneumatiky.

Pneumatika Battlax Scooter SC2 je nabízena ve 2 rozměrech pro přední a zadní kolo; pneumatika SC2 Rain je k dispozici v 1 rozměru pro přední kolo a ve třech rozměrech pro zadní kolo.

[Best_Wordpress_Gallery id=“11″ gal_title=“1990″]