Pneumatiky Autobusové pneumatiky

Nová pneumatika SmartTouring DL22 doplňuje portfolio výrobce Hankook pro dálkové autobusy

Výrobce pneumatik Hankook uvádí na trh novou pneumatiku SmartTouring DL22 a kompletuje tak své produktové portfolio pro dálkové autobusy a především pro provozovatele příslušných autobusových parků. Výrobce tak reaguje na neustále rostoucí význam autobusové dálkové přepravy a novou pneumatikou na poháněnou nápravu kompletuje své produktové portfolio v segmentu dálkových autobusů.

Pneumatika SmartTouring DL22 se vyznačuje především nízkou mírou hlučnosti a z tohoto důvodu poskytuje vysoký komfort jízdy. Speciální tvar dezén zaručuje rovnoměrné opotřebení i v nepřetržitém provozu a tím dosahuje nejdelší možné životnosti. Stejně jako všechny ostatní pneumatiky výrobce Hankook, určené na poháněné nápravy, je i tato nová celoroční pneumatika označena tzv. alpským symbolem (3PMSF) a značením M+S. 3D lamely ve tvaru písmene V, zaručují mimořádnou trakci a přilnavost jak na zasněžené, tak i na mokré vozovce, a to bez kompromisů z hlediska životnosti. Technologie 3D lamel, použitá pro SmartTouring DL22, kromě toho zaručuje dobrou podélnou a příčnou přilnavost k vozovce, jakož i směrovou a boční stabilitu. Nízký valivý odpor pneumatik SmartTouring DL22 umožňuje efektivní spotřebu paliva.

Produktové portfolio pro autobusy také doplňuje již osvědčená pneumatika AU03+ do městského provozu, určená na krátké a střední tratě. Vývoj tohoto modelu byl speciálně zaměřen na splnění požadavků městského silničního provozu s nekonečným počtem zastavování a rozjezdů, jakož i provozu na meziměstských komunikacích. Pneumatika je proto vhodná k nasazení do pravidelné městské hromadné přepravy. Zesílené bočnice zaručují bezpečnější a efektivnější nasazení v městské hromadné přepravě. Do bočnice jsou rovnoměrně integrované širší a hlubší indikátory, díky kterým lze předcházet poškozením pneumatik od kamínků a obrubníků. Celoroční pneumatika se dodává v rozměrech 275/70R22.5 s označením M+S a s alpským symbolem (3PMSF).